פרגולות אלומיניום

רבים בוחרים להתקין בגינה פרגולה, ובמיוחד פרגולה מאלומיניום, וזאת בשל מגוון סיבות טובות. פרגולה מאלומיניום ידועה כאיכותית ועמידה, אם כי היתרון הגדול שלה טמון בעובדה שהיא אינה זקוקה לתחזוקה. החומר אינו מתעקם, הצבע אינו מתקלף ואף חלודה אינה חלק מהמשוואה.

תמונות פרגולות אלומיניום

מדוע רבים מעדיפים פרגולה מאלומיניום?

איכות – אין שאלה שמבחינת מחיר, פרגולה מאלומיניום יותר יקרה לעומת פרגולה מעץ, אך אם בוחנים את העלות לאורך זמן, מבינים שמדובר בהשקעה כלכלית. כאשר רוכשים פרגולה מאלומיניום ניתן להיות בטוחים שלא יגיע היום שבו תצטרכו להחליף את הפרגולה, שלא תידרשו להשקיע משאבים בתיקוני צבע ושלא תצטרכו לחשוש שהיא תיהרס בשל מעורבות של מזיקים. פרגולה מאלומיניום מאפשרת הנאה בטוחה לאורך שנים!

התאמה לסגנון עיצובי – פרגולה מאלומיניום מתאימה עבור כל סוג של גינה וחזית של בית, וזאת בשל הסיבה שמאוד קל לעבד את החומר. לא רק שניתן להכין מחומר האלומיניום שלל עיצובים (כולל החסרת חומר, משחק עם מרווחים ויצירת פסים מעוקלים), אלא שגם ניתן לשחק עם הטקסטורה. למה הכוונה? ניתן לייצר טקסטורה שמדמה מרקם טבעי של עץ, כך שאם מבקשים פרגולה בעלת מראה כפרי, פרגולה מאלומיניום שנראית כאילו היא עשויה מעץ טבעי בהחלט עשויה להתאים. מכאן שאין צורך להתפשר. לא על נראות ולא על חומריות.

עוד ראוי לציין שפרגולה מאלומיניום ניתן לצבוע בכל גוון רצוי, ואף ניתן לשתול לידה שיחי קיסוס וגפנים מבלי להזיק לחומר – יש אינספור אפשרויות.

מתלבטים בין פרגולה מעץ לפרגולה מאלומיניום? בואו נעשה סדר!

אם לא הכרחי שהפרגולה תהיה רלוונטית גם בעוד עשר שנים, בהחלט יש טעם לבחון איזו חומריות עדיפה. צרכים עזרה? עברו על השיקולים הבאים:

3 שיקולים עיקריים עבור בחירת פרגולה מאלומיניום

 1.  שליטה על הרפפות – אם מבקשים לשלוט על האופן שבו השלבים של הפרגולה נסגרים, מוטב לבחור בפרגולה מאלומיניום, וזאת כי בעוד שפרגולה מעץ נשארת סטטית, פרגולה מאלומיניום יכולה להיות נשלטת ואף באופן ידני או חשמלי, וזאת כיוון שמדובר בחומר קל משקל. כך למשל באמצעות שלט, ניתן לקבוע עד כמה השלבים מוסתים.
 2. חיבור הפרגולה לקיר – אם מבקשים לחבר פרגולה לקיר, טוב לדעת שפרגולה מאלומיניום נחשבת קלה, כך שגם ההתקנה יותר נוחה וגם התוצאה יותר בטוחה (המבנה אינו צריך לשאת משקל רב)
 3. עלות הפרגולה – כפי שציינו, פרגולה מעץ מעט יותר זולה לעומת פרגולה מאלומיניום, אך היא גם זקוקה לתחזוקה, כך שלאורך זמן היא יותר יקרה. כמו כן, יש לקחת בחשבון שעלות ההתקנה של פרגולה מאלומיניום יותר זולה (ואף יותר מהירה).

פרגולה בגינה

פרגולת אלומיניום
פרגולות

פרגולה עם סנטף

פרגולות
פרגולות אלומיניום

פרגולה חשמלית - עולם של אפשרויות

פרגולה חשמלית היא כזו שמאפשרת לשחק גם עם המרווחים וגם עם הזווית של השלבים, כך שהיא ממקסמת את המטרה שלשמה היא נועדה – ליצור הגנה מפני גשם, רוח ושמש ישירה.

פרגולה חשמלית מאפשרת לשלוט עד כמה שניתן בפריסה של השלבים ואף מציעה משחק חכם עם הזווית, כך שניתן להשיג הגנה יותר מלאה מפני שמש, רוח וכמובן שגם מפני הגשם. לצורך הדוגמה אם יורד גשם, ניתן להפוך את הפרגולה לגג אטום לגמרי, כך שאין צורך לוותר על הישיבה בחוץ – זוכים ליהנות מכל העולמות. נשמע מעניין? טוב לדעת שניתן להתקין פרגולה מתכווננת שמאפשרת שליטה באופן ידני (באמצעות מנואלה ידנית) וחשמלי. מאוד תלוי כמה מוכנים להוציא ואיזו נוחות תפעול מחפשים.

אלו תוספות ניתן לחבר לפרגולה מאלומיניום?

כאשר מדובר בפרגולה חשמלית מאלומיניום, ניתן לשלב מגוון תוספות רצויות ביתר קלות. ניתן להוסיף הכנה לחיווט חשמלי (למשל לטובת תוספת של מאוורר תקרה), ניתן להוסיף מדף מובנה (למשל עבור העמדה של עציצים). ניתן להכין מאחזים ייעודיים עבור צמחים מטפסים. ניתן להכין מעמד ייעודי עבור תאורת גינה ואף ניתן להוסיף מרזב – לטובת שליטה מלאה בניתוב מי הגשמים.

תכנון מקצועי של פרגולה לצד התקנה ברמה גבוהה

פרגולות מאלומיניום מהוות פתרון נהדר עבור מרפסות קטנות שבהן אין מקום להתקין פרגולה עומדת. פרגולות מאלומיניום משלימות את המראה החיצוני של הבית. פרגולות מאלומיניום מחזיקות מעמד באופן מושלם לאורך שנים. פרגולות מאלומיניום מייתרות כל צורך בתחזוקה, ואף פרגולות מאלומיניום מציעות משחק אינסופי מבחינת מידות, גוונים, תצורה, אמצעי שליטה ונראות.

מכאן שאם קשה לבחור עבור הגינה (אם עבור הגג/המרפסת) פרגולה מאלומיניום, טוב לדעת שאנחנו בפרגולה ישראלית מעניקים סיוע משמעותי. סיוע שקשוב לצורך ולחלום העיצובי, וסיוע שמוכיח את עצמו גם בשלב המכריע של ההתקנה. מבקשים הצצה לתהליך הליווי? עברו על השלבים הבאים:

שלבים בדרך

 • התייחסות למיקום הייעודי – בשלב זה צוות פרגולה ישראלית בוחן האם ניתן להתקין את הפרגולה על גבי הקיר הסמוך, האם היא יכולה להיתמך בקיר הסמוך ובו זמנית על שני רגליים, או האם היא יכולה לעמוד רק על 4 רגליים. הבדיקה מתייחסת לנתונים ההנדסיים של המבנה הסמוך וכמובן שגם להעדפות הלקוח.
 • הפניה לקטלוג – גם אם מבקשים דגם ייחודי, אנחנו תמיד מזמינים להציץ בקטלוג הפרגולות העשיר שלנו. קטלוג פרגולות מאלומיניום מסייע להתחיל להבין למה יותר או פחות מתחברים ואף מסייע להציף דגשים אישיים חשובים.
 • התייחסות לדגשים אישיים – אנחנו בפרגולה ישראלית פתוחים לכל דרישה עיצובית. לא רק שחומר האלומיניום מאפשר משחק אינסופי, אלא שאנחנו גם עובדים עם מיטב הכלים ולצד אנשי מקצוע מובילים, כך שכל חלום עיצובי הופך לפרגולה ייחודית מאלומיניום.
 • התקנה – אנחנו בפרגולה ישראלית לא רק מסתפקים בליווי ובתכנון אישי ומוקפד, אלא גם עובדים לצד צוות מתקינים מסור וקבוע, כך שהפרגולה מותקנת באופן הנקי, המקצועי והמהיר ביותר.

מה אומר חוק הפרגולות?

משנת 2014 התקנת פרגולה היא סיפור מהיר ופשוט – ללא בירוקרטיה! מתכננים פרגולה מאלומיניום ומבקשים לקצר תהליכים? טוב לדעת שכל עוד הפרגולה אינה יותר גדולה מ50 מ"ר (או אינה יותר גדולה מרבע הגודל של סך השטח הבנוי), וכל עוד הפרגולה עתידה לקום על הקרקע (או על הגג), הרי שאין צורך להשיג היתר בניה. מה קורה אם מבקשים לבנות פרגולה שונה, כזו שגדולה מ20 מ"ר? ובכן במקרה שכזה נדרשים להשיג אישור מהנדס. כמו כן, לאחר התקנת הפרגולה (בין אם מדובר בפרגולה מאלומיניום ובין אם מדובר בפרגולה מעץ) יש להודיע על כך לוועדה לתכנון ובניה בתוך 45, וזאת לצד אישור מהנדס (האישור מעיד על החוזק והיציבות של המבנה).

פשוט? בהחלט, ואף יותר ממה שחושבים. אנחנו מלווים בכל שלב ושלב – אינכם לבד!

ניצול שטח מרבי באמצעות פרגולה מאלומיניום

חושבים על סגירת חורף, חושבים על סככת צל, חושבים על קירוי פינת הישיבה, חושבים להגדיל את הבית באמצעות סגירת המרפסת? תשקלו להתקין פרגולות אלומיניום! פה נעצור להסביר שכאשר מדובר בפרגולת אלומיניום, זוכים לנצל את השטח באופן מרבי. מהי הכוונה? הכירו שתי אופציות נוספות, מלבד פרגולה עומדת.

תלויה עומדת או חצי חצי - סוגים של פרגולות אלומיניום

בהנחה ורוצים לנצל את הגינה/את המרפסת באופן אידאלי, טוב לדעת שניתן ליהנות מתוספת של פרגולת אלומיניום, וזאת מבלי לאבד שטח יקר ערך. כיוון שחומר האלומיניום מאוד קל, הפרגולה יכולה להיתלות על גבי הקיר הסמוך בקלות יתרה, ובמקביל להיתמך בשתי רגליים שניצבות על פני הקרקע.

כיצד בוחרים באופציה הטובה ביותר? פה מהנדס הבית נכנס לתמונה. מהנדס ייבחן את הנתונים בשטח וייבחר עבורכם את האופציה הטובה ביותר. כמו כן, ראוי לדעת שפרגולה צפה מהווה תוספת עיצובית מרשימה ביותר, ועל כן גם בעלי גינות גדולות בוחרים להתקין פרגולה תלויה.

אלו פרגולות אנחנו מציעים?

 • פרגולות אלומיניום לגינה – אנו מבצעים מגוון רחב של פרגולות לגינה, פרגולה לגינה מאלומיניום הפך בשנים האחרונות למאוד פופלארי, ראשית זה משדרג משמעותית את הגינה שלכם מבחינה עיצובית, ואפילו עלול להגדיל את שווי הנכס. מעבר לכך פרגולה בחצר מספקת פתרון הצללה בימים של שמש, וגם הגנה בחורף בשילוב של סנטף, תוכלו לקיים ארוחות משפחתיות, מפגשים, ולארח חברים.
 • פרגולות אלומיניום לחניהפרגולה לחניה היא בעצם פרגולה שתפקידה לבצע קירוי לרכב שלכם על מנת לשמור עליו מפני שמש/קרי UV שיודעים כהורסים את הרכב עצמו, וגם להגן עליו בפני גשם, ברד וכולי.
 • פרגולות אלומיניום למרפסת – פתרון אסתטי, אלגנטי ונוח ופתרון הצלללה נהדר, לכל מי שרוצה להינות באמת מהמרפסת שלו, פרגולה למרפסת זה חובה, פרגולה למרפסת מגינה עליכם מפני השמש החמה כך שתוכלו לשבת עם בני המשפחה להינות מהנוף ולקיים ארוחות משפחתיות ואירוח חברים.
 • פרגולה קבועה מאלומיניום – רוצים ליהנות מתוספת אסתטית, רוצים ליהנות מהישיבה בחוץ אך מבלי להוציא הרבה? פרגולה קבועה מאלומיניום היא התשובה!
 • פרגולה מתכווננת – פרגולה חשמלית מאפשרת למקסם את השימוש בחצר. רוצים להימנע ממשב רוח, מקרינה ישירה של שמש, או שמבקשים לשבת בחוץ גם כשיורד גשם? פרגולה מתכוונת היא התשובה! רק נותר לבחור האם רוכשים פרגולה מתכווננת שנשלטת באופן ידני או חשמלי.
 • פרגולה מעוצבת לחצר באופן ייחודי – ממש כפי שרבים מוצאים נכון להשקיע בעיצוב הצמחייה ובטיפוח המסלעה, כך גם רבים מבינים עד כמה הנראות של הפרגולה חשובה, ועל כן מבקשים עיצוב ייחודי – בהתאם לדגשים אישיים, אצלנו נוכל לבצע התאמה אישית של מגוון דגמי הפרגולות מהאלומינים שקיימים אצלנו, בזכות הנסיון של בעיצוב מתכות אנו יוצרים מוצרי אלומיניום מופלאים.
 • פרגולה מעוצבת לגג – פרגולה מעוצבת לגג מאפשרת להגדיל את שטח הבית באופן נוח, איכותי ומרשים.
 • פרגולה מעוצבת לעסקים – פרגולה מאלומיניום מאפשרת לנצל את השטח החיצוני באופן אידאלי, לאורך שנים ובכל עונה, וזאת ללא שום הוצאה עתידית. מעבר לכך, מדובר באלמנט עיצובי שמושך לקוחות ומחזיק לאורך שנים רבות.
 • פרגולת אלומיניום מעוצבת מרפפות – שילוב של רפפות אלומיניום עם שליטה חשמלית מייצר תפעול נוח ביותר. באופן שכזה ניתן להשיג הצללה נשלטת באופן קל ויעיל.
 • פרגולות אלומיניום תלויותפרגולות אלומיניום תלויות הינם פרגולות שבדרך כלל מיועדות לאזור הגינה/החצר של הבית באזורים שלא רוצים שיהיה עמודים על הרצפה, פרגולה תלוייה זה פרגולה שבעצם מוחזקת על ידי מספר מוטות (תלוי בגודל ומשקל הפרגולה) לקיר ועל ידי כך תומך במשקל של הפרגולה המחוזקת "באוויר", בשיטה זו בעצם אנו חוסכים את השימוש ברגליים וחוסכים מקום בקרקע.

כמה עולה פרגולה מאלומיניום?

אין שאלה שלאורך זמן פרגולה מאלומיניום יותר יקרה, אך שמבחינת מחיר ראשוני היא יותר כלכלית. מעריכים את סך היתרונות שפרגולה מאלומיניום יודעת להציע ומבקשים להתחיל להבין מהן העלויות? ובכן לא נמהר לזרוק מחיר – אין זה מקצועי!

העלות מושפעת ממספר משתנים. היא מושפעת מהגודל של הפרגולה, מסוג הטקסטורה, מסוג התוספות הנדרשות (למשל מרזב), מאופי ההתקנה (זה משנה אם מדובר בפרגולה עומדת או בפרגולה תלויה), מהאופי העיצובי (זה משנה האם מדובר בעיצוב אישי, או בעיצוב שנבחר מתוך קטלוג) ומסוג הדגם (יש עיצובים יותר יקרים, ויש דגמים שכוללים יותר חומר). עם זאת, כן ניתן לומר שהמחיר נע בין

15 שנות ניסיון - פרגולות אלומיניום מבית פרגולה ישראלית !

אנחנו בפרגולה ישראלית מתמחים בעיצוב, בהכנה ובהתקנה של פרגולות מאלומיניום. עובדים עם חומר האלומיניום האיכותי ביותר, ומגובים ב15 שנות ניסיון מוצלחות.

תמיד מקפידים על תהליך עיצוב וייצור איכותי. תהליך שמתחיל בהבנת הצורך ומסתיים במעמד ההתקנה. התקנה שעומדת בתקנים המחמירים ביותר. מכאן שאם גם אתם חושבים להתקין פרגולה מאלומיניום ומבקשים לעבור על ההיצע, או להבין מה הכי נכון לתנאי השטח שלכם, מוזמנים להיעזר בנו ולהגיע להתרשמות ממגוון רחב של דגמי פרגולות אלומיניום המתקדמים בשוק.

שאלות נפוצות | פרגולות אלומיניום

כיוון שהעץ פגיע יותר מנזקי מזג האוויר, זה ידרוש מכם תחזוקה שוטפת של שיוף, צביעה, ושימון העץ על מנת לשמור עליו, מעבר לכך אין לשכוח נזקים כמו חרקים בעץ כגון טרמיטים, פרגולה מאלומיניום היא הבחירה הטובה ביותר מכיוון שהיא לא דורשת תחזוקה ועמידה בפני כל מזגי האוויר ומבפני חרקים, מעבר לכך כיום ניתן להתקין פרגולה אלומיניום דמוי עץ כך שתוכלו להרוויח וליהנות מכל העולמות.

פרגולה זה בעצם פתרון הצללה שניתן להתקין במגוון רחב של מקומות לצורך קירוי והגנה בפני הגשם והשמש, ישנו מגוון רחב של פרגולות והתאמות על פי צרכי הלקוח.

המחיר של פרגולות אלומיניום הוא מאוד משתנה ולא ניתן באמת לנקוב במחיר מדוייק מכיוון שהמחיר הוא חישוב של מידות,וסביבת התקנה.
למשל פרגולה מאלומיניום בגודל 4 מטר על 4 מטר תעלה יותר זול מפרגולה בגודל 8/8 מטר.
עוד דוגמא היא כמות החומר, למשל פרגולות אלומיניום תלויה לא מצריכה רגליים כי היא נתלת על הקיר אז עלות החומר זולה יותר כי היא קטנה יותר, אבל ההתקנה היא יותר מסובכת. 
לתשובה מדויקת ומקצועית מוזמנים לפנות למומחים שלנו באורבן אשר יגיעו אל ביתכם ייקחו מידות ויתנו לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

את הפרגולת אלומיניום ניתן לצבוע בעצם בכל צבע שתבחרו, אתם פשוט דואגים לתת לנו את המספר צבע ואנו צובעים את הפרגולה מאלומיניום בשיטת אלקטרו סטטי בתנור, דבר זה בעצם מקנה החזקה של הצבע על גבי האלומיניום באופן חזק ועמיד לאורך שנים ארוכות, הצבע והאלומיניום עמידים בפני מזגי האוויר השונים החל מחום כבד ועד יום חורפי סוער, זהו גם אחד מהיתרונות הבולוטים של האלומיניום וכמובן שהוא גם לא מחליד!

כן בוודאי, פרגולה מאלומוניום ניתן להתקין בעצם בכל מקום בהתאמה אישית וכן גם במרפסת שלכם תוכלו ליהנות מפרגולה שעשויה מאלומיניום וליהנות מהצל שהיא מספקת.

מאוד פשוט, אתם מחייגים אלינו לטלפון 072-3957720 ואנחנו נדאג לכל השאר..

בוודאי, אחד המקומות הפופולריים שאנו מתקינים פרגולות הינו בחצרות, פרגולת אלומיניום היא הדבר האידאלי לחצר שלכם, עם פרגולה כזו תוכלו לארח חברים, לאכול ארוחות משפחתיות וליהנות מכל היתרונות שפרגולה מאלומיניום מספקת.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא התחייבות

השאירו פרטים או התקשרו לטלפון 072-3957720

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

מאמרים בנושא פרגולות מאלומיניום

כל מה שצריך לדעת על חריטה

מחרטות הן מהמכונות הבסיסיות והעיקריות בתעשיית העיבוד השבבי ובתהליכי הייצור של רכיבים רבים מאוד, כאשר יש טכניקות שונות לבצע פעולות חריטה, חומרים רבים שעליהם ובהם

קרא עוד »
מה זה חצר אנגלית

מה זה חצר אנגלית

יש לכם בית צמוד קרקע והציעו לכם להוסיף חצר אנגלית? ובכן אין מדובר בחצר מוריקה שופעת שיחים גזומים שבמרכזה ניצב שולחן קטן ממתכת לצד שני

קרא עוד »

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן