פרגולות אלומיניום דמוי עץ

פרגולת אלומיניום דמוי עץ

פרגולות התגלו כפתרון האולטימטיבי עבור הצללה של אזורים חיצוניים. זו יכולה להיות המרפסת, זו יכולה להיות הגינה וזו יכולה להיות החנייה. אנשים למדו שפרגולה אינה רק תוספת אסתטית, אלט היא גם מאוד פרקטית. מונעת מציוד הגינה להינזק, מזמינה החוצה בכל עונות השנה וכמובן שגם מציעה שליטה הרבה יותר משמעותית על הטמפרטורה מבחינת החשיפה לשמש ומשב רוח. עם זאת, חשוב לדעת שהתחום כה מפותח, עד שהכרחי להישאר במעקב, ופה פרגולות אלומיניום דמוי עץ מציעות חידוש מהפכני ורלוונטי.

צורך לצד מענה - פרגולות מאלומיניום שנראות טבעיות

פרגולות אלומיניום דמוי עץ מאפשרות לשחק עם המראה הכפרי, הטבעי, המתון והמוכר של הפרגולה, אך מצד שני להציע איכות חומרית ברמה הרבה יותר גבוהה. הרעיון הוא שלא מתפשרים על תכונות החומר, אך כן מאפשרים למי שיותר מתחבר למראה הכפרי להשיג מענה מקיף – גם איכות וגם נראות. פרגולות אלומיניום דמוי עץ נוצרו בעקבות צורך. יש להבין שבמשך שנים ארוכות הפרגולות ששלטו בטריטוריה היו מעץ. היו אלו פרגולות פשוטות, כבדות, יחסית זולות ובעלות מראה טבעי שהתאים מבחינה עיצובית לרוב הגינות, אך מצד שני היו אלו פרגולות שדרשו תחזוקה משמעותית – צביעה מחודשת מדי כמה שנים ואף החלפה בשל בלאי טבעי.

פרופיל פרגולה דמוי עץ
פרופיל אלומיניום דמוי עץ

תוכן עניינים

סיבות להעדיף פרגולה מאלומיניום

פרגולה מאלומיניום שולטת כיום בתחום, וזאת בשל 7 דגשים חשובים:

 1. מדובר במתכת קלה, משמע ניתן לחבר לפרגולה מנגנון חשמלי ואף ההתקנה עצמה נחשבת נוחה. כמו כן, משקל החומר מאפשר לייצר תוצאה הנדסית ברמה מאוד גבוהה, עובדה שבין היתר מובילה לתוצר עמיד בטיחותי.
 2. חומר האלומיניום מאוד נוח עבור עיבוד שבבי.
 3. חומר האלומיניום נחשב חזק, כך שבקלות יכול להכיל ולתפעל מנגנון חשמלי.
 4. חומר האלומיניום בעל ברק עמום, טבעי ותמידי.
 5. השכבה החיצונית (אלומינה) מאוד דקה, קשה ומחוברת היטב לגוף, כך שאין לחשוש מקילוף.
 6. אין צורך בתחזוקה. חומר האלומיניום אינו מתחמצן, כך שאין חשש לחלודה.
 7. יכולת לשלב ביתר קלות מגוון אלמנטים נוספים. מכאן שמעבר למנגנון חשמלי, גם ניתן להוסיף תאורה, נקודות חשמל, מרזב ייעודי וכדומה.

6 יתרונות - פרגולה מאלומיניום לעומת פרגולת עץ

מעבר לתכונות החומר, מוטב להבין באלו יתרונות פרגולה מאלומיניום שמדמה עץ טבעי מחזיקה להלן 6 יתרונות מרכזיים:

 1. בעוד שפרגולה מעץ עשויה להישרף, הרי שפרגולה מאלומיניום לא דליקה כמו עץ שזה יתרון ביטחותי עצום
 2. בעוד שפרגולה מעץ עשוי להיפגע אסתטית ועיצובית מחרקים שונים כגון טרמיטים וגם כמובן ממזגי האוויר השונים כגון שמש חזקה, גשם חזק, לחות ועוד, הרי שפרגולה מאלומיניום עמידה גם בפני כך, היא אינה נרקבת ואינה נאכלת, ועמידה למזגי האוויר השונים ולא נדרשת תחזוקה כלל. מכאן למרות שפרגולה מאלומיניום מעט יותר יקרה מפרגולה שעשויה מעץ טבעי, לאורך זמן מדובר בהשקעה חכמה, מעבר לכך תוכלו לרכוש פרגולה מאלומינים דמוי עץ
 3. בעוד שפרגולה מעץ לרוב לא ניתן לתלות (בשל המשקל הרב), הרי שפרגולה מאלומיניום כן אפשר, כך שחוסכים מקום על הרצפה
 4. ההרכבה הרבה יותר מהירה, בטוחה ושקטה, מכאן שמדובר בפתרון אידאלי עבור עסקים שמבקשים מענה נקי ומידי
 5. אינספור אופציות עיצוביות. פרגולת אלומיניום שמדמה עץ טבעי מאפשרת ליהנות ממבחר טקסטורות וגוונים. מלבד שלל גוונים חומים, ניתן לבחור בגוונים מרהיבים נוספים.
 6. אם מבקשים להתקין לבד, כאשר מדובר בפרגולה מאלומיניום, המשימה הרבה יתר מהירה ופשוטה.

פרגולה מאלומיניום - עלות מבטיחה לצד איכות מדהימה

ניתן להבין מדוע רבים בוחרים להתמקד בפרגולות שעשויות מאלומיניום. לאנשים ברור שאם הפרגולה אמורה לשרת לאורך זמן, מוטב לשלם פעם אחת מעט יותר, אך להימנע ממגוון תשלומים משלימים (תשלומים שנוגעים לשיוף, צביעה, או תיקון). כמו כן, מרגיע לדעת שפרגולה מאלומיניום תחזיק מעמד בדיוק באותו המצב (ובדיוק באותה הנראות) גם בעוד 20 שנה. אם נוסיף לכל זאת את הדרישה לאחד בין שני יתרונות שמגיעים מתחומים שונים (בין איכות החומר לבין הנראות הרצויה), נבין מדוע כיום פרגולות מאלומיניום דמוי עץ נחשבות מאוד פופולאריות בתחום.

לא מתחברים למראה המודרני? קבלו פרגולות מאלומיניום דמוי עץ!

פרגולות מאלומיניום שמדמות מראה טבעי של עץ התגלו כמאוד מוצלחות ואהובות. ראוי להבין שלא כולם מתחברים לסגנון המודרני, אך גם לא מוכנים להתפשר על איכות התוצר המוגמר, ופה פרגולה שעשויה מאלומיניום ונראית כמו עץ טבעי מעניקה מענה מושלם. אצלנו במפעל ייצרנו אינספור דגמים של פרגולות מאלומיניום. פרגולות שמדמות את המראה הטבעי והיוקרתי של העץ, לצד הטמעה של דגשי הלקוח. מדובר בסטנדרטים בינלאומיים בענף האלומיניום, ועל כך מעידים התוצרים המרהיבים והלקוחות המרוצים.

כיצד מייצרים פרגולות אלומיניום דמוי עץ?

כיצד אם כן פרגולה שעשויה מאלומיניום מקבלת מראה טבעי של עץ? באלו גוונים ניתן לצבוע את הפרגולה? מהי שיטת הצביעה? ואלו טקסטורות של עץ ניתן להשיג? בואו נתחיל מההתחלה!

 • הטמעת טקסטורה עבור פרגולות אלומיניום דמוי עץ – על מנת לקבל טקסטורה של עץ (טקסטורה שמדמה מראה של עץ אלון, איפיאה, או ארז), נעזרים בתשליל שכבר מאופיין במרקם הייחודי של העץ הנבחר. את התשליל "מלבישים" על פרופיל האלומיניום, ובנקודה זו מכניסים למשוואה ואקום. מכשור מתקדם מייצר לחיצה שמאפשרת לפרופילים לקבל את הנגטיב – את המראה הטבעי שמאפיין קורת עץ.

 

 • צביעת פרגולות אלומיניום דמוי עץ – לאחר שהפרופילים מוכנים, מגיע שלב הצביעה. כדי להבטיח שהצבע ייאחז בחומר בצורה אחידה ומלאה, חשוב לבחור בשיטת אלקטרו סטטית שמתבססת על שימוש בצבע אבקה, כאשר הצבע עצמו מכיל מרכיבים מתכתיים. את הפרופיל מחברים להארקה, כך שנוצר שדה חשמלי. עובדה זו מושכת את חלקיקי הצבע ומחברת אותם באופן הומוגני. לאחר מכן הציפוי עובר אפייה בתנור, עד לכדי התקשות מלאה. תהליך צביעה ייחודי מעין זה מוביל לחיבור הגוון הנבחר עם הפרופיל הרצוי באופן הרמטי, וכל זאת מבלי לפגוע באיכויות החומר.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ - לא בהכרח יותר יקר!

רבים מהאנשים שמבקשים לייצר פרגולה מרשימה מעץ לא יתפשרו על פרגולה פשוטה שעשויה מעץ אורן (חסר מרקם מעניין והעץ יחסית רך), אלא יעדיפו פרגולה שעשויה מעץ איכותי (למשל איפיאה). במקרה זה ראוי לדעת שהפער במחיר (בין פרגולת אלומיניום לפרגולת מעץ איפיאה) אינו מאוד שונה, ואף פרגולה שעשויה מאיפיאה עשויה להתגלות כיותר יקרה. מכאן שבאמצעות פרגולות אלומיניום דמוי עץ זוכים לחסוך, לשלב מנגנון חשמלי, להימנע מכל סוג של תחזוקה ואף ליהנות מהידיעה שהפרגולה תמשיך לשרת ולהיראות כמו חדשה גם בעוד 30 שנה.

הצללה ייעודית עבור פרגולות מאלומיניום

ראוי לזכור שהעובדה שמדובר בפרגולת אלומיניום שמדמה נראות טבעית של עץ, אינה מכתיבה דבר לגבי סוג החיפוי העילי. מכאן שניתן לבחור בין הצללת רפרפות לבין הצללת הייטק. כלומר בין הצללה מלאה שעשויה מפח אלומיניום וששומרת על רווחים אחידים, לבין פסים ישרים שמייצרים יותר רווחים, כאשר בין היתר אפשרי לבחור במנגנון חשמלי שמאפשר בכול רגע נתון לשלוט על אחוזי הקירוי.

מתמחים ומובילים בתחום - פרגולות טבעיות מאלומיניום!

חברת פרגולה ישראלית מתמחה ובעלת ניסיון עשיר בכול הנוגע לתכנון, ייצור והתקנת פרגולות אלומיניום. בכול הנוגע לנישת פרגולות אלומיניום דמוי עץ, תמצאו אצלנו מחלקה ייעודית שמאפשרת משחק חכם עם טקסטורות, גוונים ודגשים אישיים. מכאן שיותר אין צורך להתפשר או לבחור. מהיום ניתן ליהנות מאיכויות חומר האלומיניום ומנראות הטבעית. מהיום פרגולת עץ אינה מתקלפת, עמידה לאורך שנים ומאפשרת משחק הרבה יותר רחב מבחינה עיצובית. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים.

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן