מה חשוב כשבוחרים שער כניסה?

שער מאלומיניום

מה חשוב כשבוחרים שער כניסה? אם אתם עומדים לבחור שער כניסה, נראה שכבר הבנתם שמדובר במענה אידאלי עבור תחושת הגנה ופרטיות, ונראה שכבר הבנתם שמדובר בתוספת עיצובית שנועלת היטב את האמירה הכללית של הבית. עם זאת, לצד ההבנה שרוצים שער כניסה, נפרסות שלל הצעות, ופה אתם מוזמנים ללמוד אלו דגשים דורשים יותר תשומת לב, על מה אין להתפשר ואף מה קיים כיום בשוק ועשוי להפוך את השער שלכם להרבה יותר מ"רק" נקודת מעבר בין בפנים לבחוץ. סקרנים? מתחילים!

מחפשים שער אלומיניום? ראשית מבינים צרכים!

חשוב לדעת שכיום הרוב הגורף של שערי הכניסה הם חשמליים ועל כן מאוד ייתכן שאלמנט זה ישרת גם אתכם. כיצד מחליטים? בוחנים מהו תרחיש השימוש. כך למשל יש לבחון האם מגיעים אליו רגלית או עם רכב, האם רק אתם באים עמו במגע או גם הרבה חברים ובני משפחה, עד כמה אתם אנשים מסודרים, עד כמה חשובה לכם שליטה (לדעת מי עומד בצדו השני של השער לפני שהוא מגיע לדלת הראשית) וכדומה. לאחר שעונים באופן פרטני על סך השאלות הרבה יותר קל להסיק האם שער חשמלי נכון גם עבורכם. כמו כן, יש להבין מה אומרות התקנות מטעם העירייה, וזאת כי יש אזורים שבהם לא מותר שהשער ייפתח כלפי הרחוב.

הכירו את החידושים בטריטוריית שערי אלומיניום

כיום שערי כניסה רבים מכילים אינטרקום ומצלמה וכיום שערים רבים נשלטים באמצעות קודן או אינטרקום. בנוסף, קיימים שערים שניתן לשלוט בהם באמצעות שלט חכם שבין היתר שולט על הדוד, על מנעול הדלת הראשית ואפילו על הווילונות. מה עוד? השער יכול להתאים את עצמו בקלות לתוואי השטח. מכאן שיש שערים שנעים מעלה, שמתרוממים כלפי חוץ (שער כנפיים) ושנגררים לצדדים.

יש חברות ויש חברות מובילות לשערי כניסה

מתמקדים בקטגוריה של שערים חשמליים? ובכן חשוב לדעת שלא כל מנגנון חשמלי ישרת באותה המידה, ועל כן רצוי לברר עם איזו חברת מנגנונים חברת השערים שאליה פונים עובדת. מדוע? המנוע חשוף לתנאי חוץ קשים ועובד לא מעט, ועל כן חשוב שהוא יהיה משויך לחברה מוכרת ויכלול אחריות מכבדת.

אינספור עיצובים אפשריים עבור שערי אלומיניום

לבסוף נציין שגם אם תגיעו לחברת שערים איכותית שתציג בפניכם קטלוג מרשים, עדיין אין זה הכרחי להתמקד בדגם קיים של שער אלומיניום, אלא הרבה פעמים מוטב להתייחס אל אותו קטלוג רק כאל מקור השראה. כיום ניתן ליצור כל שער כניסה שרק עשויים לרצות, עובדה שבין היתר מובילה להמלצה הבאה: אל תתפשרו, אלא תבנו "בנק דרישות" וממנו אט אט תתחילו לגזור את סך המשתנים. מבקשים עזרה? תקטלגו את הדרישה בהתאם ל 6 הפרמטרים הבאים: סגנון עיצובי, איכות, מחיר תקרה, אופי פתיחה, איכות המנגנון ואלמנטים משלימים רצויים.

צאו לדרך – אתם מוכנים!

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן