סוד האלומיניום מוצרי אלומיניום לסביבת המגורים

גדר אלומיניום

איך שלא תסתכלו על זה, האלומיניום הוא כוכב על בזירת החומרים. פרגולות, שערים, ארונות חיצוניים לחשמל ומערכות מים, גדרות ומעקות במגוון סגנונות מרשימים המתמזגים עם הסביבה. מה יש באלומיניום שהופך אותו לחומר כה פופולארי ומהם השימושים הנפוצים באלומיניום ועל מה חשוב לשים דגש בבחירת פריטים העשויים ממתכת זו? 

מדוע כדאי לעצב גדרות מעקות וארונות מאלומיניום?

נתחיל מהיתרונות הבולטים של האלומיניום בבנייה ואדריכלות. עמידות היא ללא ספק התכונה המזוהה ביותר עם האלומיניום והיא חשובה במיוחד כאשר בונים מעקות, גדרות מאלומיניום , שערים מאלומיניום או ארונות למרכזיית מים הדורשים עמידות גבוהה במיוחד בתנאי מזג אוויר משתנים בין אם מדובר בחום קיצוני או קור, לחות. כמו כן, החומר עמיד בפני עובש, כימיקלים, מזהמים ולכלוך ושומר על מראהו המבריק לאורך זמן גם שנים רבות אחרי הייצור וההתקנה. מעבר לכך, הוא בעל מוליכות תרמית גבוהה ולכן מספק בידוד מוצלח ועמיד בפני לחות ואידיאלי לאזורים רטובים או הקרובים למקור לחות כמו למשל, כשמחפשים גדרות ומעקות למבנה קרוב לים שהמעקה והגדר לא יתנפחו, יתעוותו או ישנו צורה. האלומיניום בעל יציבות גבוהה ועמיד בפני עומס ומשקל כבד, אלמנט חשוב במיוחד במעקה או ביצירת ארונות מים שמאחסנים את מרכזיית המים וכל מה שדרוש למערכת המים. החומר גם חסין בפני אש ונחשב ידידותי לסביבה, כי ניתן למחזר אותו.
המשחק העיצובי המגוון הוא חלק בלתי נפרד מהגדולה שלו ואפשר לעצב אותו בגמישות מפתיעה מבלי להתפשר על איכות ועמידות בסטנדרטים הגבוהים ביותר. התחזוקה שלו פשוטה והוא גם עמיד בפני מזיקים שונים ותוחלת החיים שלו ארוכה במיוחד. 

מחפשים פריט מאלומיניום שיתאים לתוכנית האדריכלית או לקונספט העיצובי? אין בעיה. אפשר לייצר אותו במגוון עיצובים בצורניות שוברת גבולות כולל טוויסט אופנתי ודקורציות ואלמנטים פיסוליים כמו למשל, כשרוצים ליצור פרגולה מיוחדת או גדר מרשימה או מעקה שיהפוך למוטיב עיצובי מרהיב בבית עצמו. היום אין גבול לדמיון בכל הנוגע לאסתטיקה ואלומיניום מהווה שחקן משמעותי בכך  ניתן לצבוע אותו בשלל גוונים ובגימור משתנה בין אם מאט או מטאלי כולל ציפויים שימנעו את דהיית הגוון. הוא משדר חדשנות ומתחבר מאוד לעיצוב הייטקי ומודרני. 

אילו פריטים תעצבו מאלומיניום?

אפשר למצוא אלומיניום במגוון פריטים בפנים ומחוץ לבית מחיפויים ועד פרגולות. בכל התחום של הצללה אין ספק שהאלומיניום מתאים מאוד ליצירת פרגולות כי הוא עמיד בחום, קל למשקל כך שאפשר להשתמש בו בעיצובים אווריריים, עומד בפני מזיקים ורטיבות ומתאים מאוד למזג האוויר המקומי וניתן ליצור ממנו פרגולות במראה מרחף ופרגולות בשליטה חשמלית בעיצובים מיוחדים. גדרות אלומיניום אף הן מגיעות במבחר ווריאציות כאשר אפשר להתאים את המידה לפי הצרכים, תנאי השטח והאפקט העיצובי המבוקש כמו גם מעקות שיש לייצר על פי התקן הנתון כדי שיעניקו את הביטחון המבוקש ויהיו עמידים לאורך זמן מבלי להתפשר על אסתטיקה של חיץ בין שביל הגישה או המדרגות.  

בתכנון ארונות מים ניתן למצוא נוכחות של אלומיניום למניעת שחיקה ועמידות גבוהה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים וקרני UV על אחת כמה וכמה אם הארון ממוקם במקום חיצוני ובשטח חשוף ויש לוודא שהארון מכיל את כל הרכיבים ולתכנן אותו כך שיחזיק מעמד על הקיר בין אם מדובר בבלוקים או קירות גבס. 
חשוב לפנות לחברה המובילה בייצור פריטים מאלומיניום ומתכות בהתאם למפרט הטכני תוך דגש על התקנים המחמירים ביותר. חברה שתלווה אתכם בתהליך האפיון על פי הצרכים, ייצור לפי התקנים והתקנה מיטבית כך שהפריטים ילוו אתכם למשך שנים ארוכות.  

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן