הגנה על הבית מתחילה בגדר אלומיניום

גדר אלומיניום מומלץ

הגנה על הבית מתחילה בגדר אלומיניום
כל אחד רוצה לשמור על ביתו מפני אורחים בלתי רצויים וגניבות, אחד הדברים החשובים הוא גדר המונעת כניסה של זרים לחצר שלנו…

בחירת גדר לבית פרטי

בחירת גדר לבית שלנו לפעמים יכול להיות בחירה קשה, אז איך בעצם אנו יכולים לבחור מבין המבחר העצום שיש היום לשוק להציע?
אנו צריכים קודם כל להיות ממוקדים במטרה שלנו, שכמובן המטרה "הנעלה" היא להגן על החצר שלנו בבית אז מה בעצם חשוב לבדוק כאשר אנו בוחרים גדר לחצר? להלן מספר טיפים שיעזרו לכם למקד ולבחור את הגדר הנכונה עבור הגנה מלאה לחצר שלכם!

 1. חוזק הגדר
 2. עמידות הגדר
 3. שירות ואחריות
 4. מחיר

אז נתחיל עם חוזק הגדר – כמובן שגדר שאמורה למנוע כניסה של פורצים אמורה להיות חזקה כך שאם ירצו לפרוץ אותה זה יהיה להם מאוד מאוד קשה אף בלתי אפשרי, אז איזה גדרות חזקים יש לנו בעצם בשוק?
יש כמובן את הגדר שאנו מכירים שנים רבות שזה גדר מברזל, גדר מברזל היא מאוד חזקה ! ואין ספק שהיא תגן על הבית שלכם אך החסרון העיקרי של גדרו כזו היא שבמשך השנים היא מחלידה כתוצאה מגשם וכך גם נחלשת, מעבר לכך הצבע של הגדר נוהג להתקלף מהשמש החמה דבר הדורש מאיתנו לצבוע ולתחזק את הגדר באופן קבוע ולהמשיך להוציא כסף גם לאחר שרכשנו גדרו כזו.

 • מצד שני – גדר מאלומיניום
  גדר מאלומיניום היא גדר יחסית קלה יותר מברזל אך לא פחות חזקה ! גדר מאלומיניום זו היא גדר חזקה שתעמוד במשימת ההגנה על החצר שלנו, ישנם גדרות מאלומיניום איכותי אשר יספקו לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות אודות לעמידות שלהם בתנאי מזג האוויר השונים.
  גדרות מאלומיניום זו היא גדר שלא מחלידה והצבע שלה לא מתקלף, מעבר לכך המראה של גדר כזו בהרבה יותר מודרני ומעוצב ומרבית הלקוחות כיום כבר בוחרים גדרות מאלומיניום לחצר שלהם.
 • גדר מעץ – גדרות מעץ גם הם בחירה ישנה של לקוחות וחובבי העץ יש לציין שהיום יש גם גדרות מאלומיניום בצביעת דמוי עץ,
  גדרות מעץ בהחלט עומדות במבחן החוזק אך גם להם יש חסרונות של התחזוקה, העץ נוהג להתקלף ודורש צביעה של צבעים מאוד יקרים אשר מגנים על העץ מפני חדירת מים, וקרני השמש UV, מה שאומר שגם במקרה הזה אנו נצתרך לשלם עוד כסף לאחר הרכישה, מעבר לכך גדר מעץ הנה דליקה .

מחיר – אנו תמיד כמובן רוצים לשלם מחיר נמוך אך חשוב להדגיש בדרך כלל מחיר נמוך מעיד על סחורה באיכות פחות טובה ואף ירודה, חשוב לבחור בעל מקצוע שיתן מחיר סביר לא זול מידי אך גם לא מחיר מאוד מאוד יקר, מחיר סביר ואף קצת יותר גבוה מעיד על מוצר וחברה איכותית.

שירות ואחריות – כאשר אתם רוכשים גדר מאלומיניום חשוב לבחור בחרה שתיהיה תמיד שם במקרה של תקלה כל שהיא או פגם אם יהיה, חברה שתדע לתת שירות גם לאחר שקיבלה את הכסף.

בחירת גדר ודגשים נוספים

בחירה בגדרות אלומיניום היא הבחירה הטובה ביותר, גדרות אלומיניום הינם חזקים מספיק כדי להגן על הבית הפרטי שלכם , מעבר לכך אינם דורשים תחזוקה נוספת ובכך זו הבחירה המשתלמת והטובה ביותר לביתכם, מעבר לכך אין ספק שמבחינה ויזואלית גדר מאלומיניום מוסיפה צבע וסגנון לבית , ניתן לבחור מבין מבחר עצום של צבעים, ודגמים של גדרות אלומיניום, ישנם גדרות אלומיניום מדגמי הייטק בסגנון מודרני , וישנם דגמים "אטומים" שדרכם לא ניתן לראות החוצה ולא פנימה דגמים אלו מאופיינים לאנשים המחפשים ואוהבים יותר פרטיות בחצר ביתם.

אצלנו בחברת orabn שערים וגדרות תוכלו לבחור מבין מבחר רחב של גדרות אלומיניום , אנו חברה אשר מייצרת את הגדרות במפעלנו בסטנדרטים הגבוהים ביותר בארץ תוך הקפדה על אלומיניום " עבה" איכותי וחזק כזה שיספק לכם את שיא ההגנה , ויהיה עמיד לאורך שנים רבות .
לאחר ההתקנה אנו כמו כן גם כאן למתן שירות ואחריות מלאה למוצרים שרכשתם מאיתנו !

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן