שערים

שער כניסה לחצר

פרגולה ישראלית מתמחה בייצור והתקנה של שערים מאלומיניום וגדרות מעוצבים מאלומיניום או מברזל, בהתאמה אישית לפי בחירת הלקוח. לבחירת שערים מאלומיניום מעוצבים לבית או לגינה, תוכלו להתרשם ממבחר דגמים בקטלוג החברה, או לאפיין תכנון של רעיון בייצור מיוחד לפי איזה דוגמה שתרצו.
בין אם אתם רוצים שער מאלומיניום לחצר או שערים מאלומיניום לגינה, שערים חשמליים מאלומיניום לחניה או שער כניסה לבית פרטי, שימו לב שביצוע עבודת התכנון והתאמת השער לתנאי השטח שקיימים במקום נעשית על ידי צוות מקצועי ומנוסה. 
כל בית יש תשתית שמאפיינת אותו בצורה שייחודית רק לו, התאמת דגם השער לתשתית הקיימת בשטח הבית זהו שלב קריטי וחשוב, שרק ביצוע מדויק של שלב זה יוכל להביא לתפעול חלק ומניעת תקלות בתקינות השער למשך שנים רבות של שימוש יום יומי.

שער אלומיניום מודרני

מאחר והליך הייצור של שערים מאלומיניום נעשה בתוך מתקני החברה במפעלנו ולא על ידי ספקים חיצוניים, אנו יודעים לפקח באופן מושלם על תכנון מדויק והתאמת השער שאותו תבחרו כמובן מכל סוג לבקשת הלקוח ולתשתית שנמצאת במקום ההתקנה המיועד. את תחילת הדרך חברת פרגולה ישראלית עשתה בייצור שערי ברזל מעוצבים בתאמה אישית, אך לאור הביקוש הגובר של לקוחות במגזר הפרטי ובמגזר העסקי / מסחרי, כיום החברה מייצרת גם שערי אלומיניום ומגוון רחב של שערים לבתים פרטיים, שערי כניסה לבניין ועוד מוצרי אלומיניום וברזל רבים באיכות בלתי מתפשרת אשר עמידים לאורך שנים .

שער | שער מאלומיניום

שער לחצר, מה בעצם תפקידו העיקרי של השער? כמובן לשמור על כניסת זרים לתוך השטח הפרטי שלנו ובכך למנוע פריצה וגניבות מיותרות.
על מנת לספק זאת, השער צריך להיות מיוצר מהחומרים הטובים והחזקים ביותר כך שימנע מגנבים לפרוץ אותו .
בחברת פרגולה ישראלית מייצרים שערים מאלומיניום עמיד וחזק במיוחד על מנת לספק שער חזק שידע לתת לכם את הביטחון לו בית פרטי צריך, ישנם מגוון רחב של שערים לבחירה
אך חשוב לבחור את איכותי כזה שיחזיק לכם גם לאורך שנים רבות ויעמוד איתנה על המשמר.

שער מאלומיניום יכול לשדרג את הכניסה לבית שלכם בצורה משמעותית. מדובר בחומר גלם קל ונוח לעיבוד, לכן בשלב הייצור של שערים מאלומיניום ניתן לייצר דגמים מעוצבים שיבלטו בצורה מרשימה וישדרגו את כל חזית הבית. יתרון נוסף של שערי אלומיניום לבית זה המשקל הנמוך של חומר הגלם.
משקלו הנמוך של האלומיניום ימנע תקלות פוטנציאליות במהלך השימוש בשער ויאפשר התקנת שער חשמלי לחניה או לכניסה של הבית, ללא צורך במנוע חזק ויקר שמותאם להזזת שער בעל משקל כבד. מיקומם של שער לחצר או שער לחניה יהיה באזור חיצוני שחשוף לתנאי מזג האוויר המשתנים, דבר שיכול להיות בעייתי כשמדובר במתכת בעלת נטייה להחליד.
אלומיניום לא מחליד, לכן שערים מאלומיניום יכולים לעמוד באזור חיצוני במשך שנים רבות מבלי להצטרך לתחזוקה קבועה וניקיון מורכב שישמרו על מראה השער חדיש ואסתטי.

למידע נוסף – שערים מאלומיניום 

שערים מברזל

אם אתם רוצים ליצור הרתעה כדי לספק הגנה וביטחון לשטח הבית, שער כניסה לחצר מברזל יעניק לכם נוכחות בולטת של חוזק ועמידות מפני פריצות. לנוכחות של שערי ברזל יכולה להיות השפעה הרבה יותר גדולה מתחושה של חוזק וביטחון בלבד, שער ברזל מעוצב יכול להשרות פשטות ועומק כאשר הוא נעשה בצורה מדויקת על ידי אומן ברזל שמבין כיצד לעבוד עם החומר נכון.
עיצוב שערי ברזל לבית פרטי יצריך גישה אישית והיכרות עם יושבי הבית ואופי המתחם, רק כך יהיה אפשר להכניס את הסיפור האישי של הבית אל תוך שלבי הייצור ואל התוצאה הסופית של שער ברזל מעוצב. עבודה עם ברזל מחייבת הבנה מקצועית מעמיקה ושימוש בציוד טכני מתקדם, בלעדיהם לא ניתן לייצר שערים מעוצבים מברזל ברמה גבוהה.
פרגולה ישראלית מספקים מגוון רחב של סוגי שערים לבית אך ללא ספק ההתמחות שלנו היא שערי ברזל.

שערים מעוצבים

את הרושם הראשוני של כל בית פרטי או בניין מגורים תקבלו משער הכניסה למתחם. הדבר הכי בולט כלפי חוץ בכל בית זה שער הכניסה, לכן הביקוש עבור שערים מעוצבים רק ממשיך לעלות בכל שנה יותר ויותר. אנשים רבים הבינו ששער מעוצב יכול לשנות מהקצה אל הקצה את כל מראה הבית מבחוץ, דבר שפעמים רבות יכול לחסוך כסף רב בעלויות של שיפוץ החזית החיצונית של הבית. את האפקט המרשים שתקבלו על ידי התקנת שער מעוצב לבית, תוכלו להשיג בעבודות שיפוץ רק אם תשקיעו הרבה מאוד כסף. שערים מעוצבים מאלומיניום יעניקו לכם מראה אלגנטי ומתוחכם, עם אווירה של חדשנות ויוקרה, בעוד ששערים מעוצבים מברזל יעניקו לכם מראה שורשי ועמוק, עם אווירה היסטורית של סיפור מיוחד שמלווה את המקום במשך שנים רבות. בכל מקרה, בחירת שער מעוצב תוכל לשדרג לכם את הבית באופן משמעותי.

שערים חשמליים

כשמחפשים שער חשמלי מאלומיניום צריך להבין שיש כמה סוגים של שערים חשמליים מאלומיניום לבית. יש שערי הזזה שנפתחים ונסגרים כאשר מנוע חשמלי מזיז את השער על גבי מסילה שמחוברת לקרקע, יש שערים חשמליים שנפתחים בהרמה כלפי מעלה או לכיוון הצדדים, יש שערים חשמליים שפועלים באמצעות גלילה של השער, ויש שערים שבהם המנגנון החשמלי הוא גיבוי נוסף למערכת תפעול ידנית רגילה וכל מטרתו זה לאפשר כניסה בשער ללא מפתח.

שערים חשמליים יכולים להיות מאלומיניום או מברזל. יהיה עדיף לייצר שער חשמלי לחניה מאלומיניום, בגלל שמשקלו הנמוך של השער יקל על תפעול המנוע. ולעומת זאת יהיה עדיף לייצר שער חשמלי לכניסה של בית פרטי מברזל, מאחר וחוזק הברזל יאפשר עמידות מפני פריצות וניסיונות חדירה לשטח הבית. בעת בחירת שער חשמלי לבית מומלץ תמיד להתייעץ עם איש מקצוע בעל ניסיון בתחום.

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן