שערים חשמליים מאלומיניום

תוכן עניינים

שער חשמלי מאלומיניום

שערים חשמליים מאלומיניום – בין אם מבקשים לחוש מוגנים ובין אם מבקשים לאפשר לכלב להתרוצץ בחצר מבלי שייצא מגבולות הבית – הרי שגידור היקפי מאוד חשוב, ואילו תוספת של שער מאפשרת לייעל את פעולת הכניסה והיציאה ולסגור (ולהגדיר) באופן הרמטי את גבולות המתחם הפרטי. מכאן שאין שאלה האם להתקין שער בכניסה לבית, אך כן ראוי להבין מדוע כיום הרוב הגדול בוחר להתקין שער מאלומיניום, ופה אנו מבקשים לצלול ביחד עמכם לעומק העניין ולהבין אחת ולתמיד מה הופך את חומר האלומיניום לכה אידאלי עבור מגוון נרחב של מוצרי חוץ ועבור שערים חשמליים בפרט, ואף נלמד למה חשוב לשים לב, אלו עיצובים קיימים, מהם השלבים השונים בהזמנת שער מאלומיניום וכדומה – מתחילים!

תחושת הגנה מלאה כשמתקינים שער חשמלי מאלומיניום בחצר

אם גם אתם קיבלתם החלטה להתקין שער חשמלי לחניה או לנקודת הכניסה, אנו רק מבקשים לעצור לרגע ולחזק את החלטתכם. שער מעניק מראה מוקפד ומסודר, שער מונע מאנשים לא רצויים להיכנס פנימה, שער מעביר מסר חשוב ללא מילים (הגעתם לבית מאובטח), שער מאפשר לילדים לשחק בגינה ללא הפרעה ושער מייצר תחושת פרטיות והגנה מלאה – נתון כה חשוב עבר אינספור בתים שסמוכים האחד לשני.

תכונות מתכת האלומיניום בשער חשמלי

חשוב לעצור ולהבין מדוע רבים מעדיפים שערים חשמליים מאלומיניום, ועל כן נעצור ונערוך היכרות אישית עם החומר. ובכן חומר האלומיניום הנו מתכת שנחשבת מאוד שכיחה בטבע. החומר נחשב חסין לחמצון וקל משקל. הוא מאוד חשיל (ניתן ללחוץ אותו או לכבוש מבלי שהחומר ייסדק), נמצא כאידאלי עבור עיבוד שבבי והוא מציע באופן טבעי ברק עמום. במקביל לכל זאת, חומר האלומיניום נחשב מאוד קשה והוא עמיד בפני שיתוך (תגובת חמצון שמאכלת את החומר). כמו כן, למרות שמדובר בחומר שהוא יסוד, מייצרים אותו באופן מסחרי ואף ממחזרים אותו בקלות.

משמעות תכונות החומר עבור שערים חשמליים שעשויים מאלומיניום

לאחר שהבנו מה מאפיין את חומר האלומיניום, נעבור להבין כיצד כל תכונה מעניקה לשער האלומיניום יתרון ייחודי. להלן רשימת יתרונות שגם אתם צרכים להכיר

 • ייצור מסחרי – העובדה שמייצרים באופן מסחרי שערי אלומיניום הופכת את החומר להיות יחסית זמין ובו זמנית זול. אי לכך ניתן לרכוש שער מאוד איכותי ועדיין לשלם מחיר כדאי. כמו כן, כיוון שהחומר נחשב זול, רבים בוחרים לחבר לשער האלומיניום גדר היקפית מאלומיניום (העלות אינה יקרה), כך שזוכים ליהנות מתחושת הגנה מלאה ובו זמנית לשמור על שפה עיצובית אחידה.

 

 • חסין לחמצון ועמיד בפני שיתוך – כידוע שער אלומיניום יושב בחוץ וחשוף לשמש ומים באופן תדיר, ועל כן העובדה שהחומר חסין לחמצון ועמיד בפני שיתוך מאפשרת לשער לשמור על המראה המרשים, לתמוך באיכות התוצר המוגמר וכמובן למזער באופן מהותי מגוון בעיות שנובעות מבלאי.

 

 • קל משקל – לרוב מחברים לשער מנגנון חשמלי, ועל כן יש לקחת בחשבון שהפחתת המשקל מסייעת לשמור על תפעול המנגנון לאורך זמן.

 

 • חשיל ואידאלי עבור עיבוד שבבי – שתי תכונות אלו מאפשרות לייצר אינספור עיצובים רצויים ואף ביתר קלות, עובדה שפותחת קשת שלמה של אופציות עיצוביות ושבו זמנית מוזילה עלויות.

 

 •  ברק טבעי – כולנו רוצים שהשער שמציבים בקדמת הבית יראה חדיש לכל אורך השנה, גם אם חלפו כמה שנים טובות, ועל כן הברק הטבעי מאפשר לשער לשמור על המראה הראשוני – מראה קורן ואיכותי.

 

 • חומר קשה – למרות שמדובר בחומר קל משקל, כן חשוב לדעת שהוא נחשב קשיח, ועל כן זהו חומר איכותי ואידאלי עבור שער כניסה שמבקש לייצר חוצץ ולעמוד איתן בפני מגוון מפגעים.

עיצובים מובילים של שערי אלומיניום

אם נבקש להגדיר את העיצוב של שערי אלומיניום, נציין שרוב השערים מאופיינים בקווים נקיים, נמנע עומס עיצובי, הצבעים לרוב רגועים (יש משחק מגוון עם סקלת האפורים) והמראה הכללי שקט, מרגיע ונעים. אי לכך הסגנון הכללי של שערים מאלומיניום הנו מודרני, הייטקיסטי, יוקרתי ומינימליסטי, אך כמובן שגם לבתים כפריים

שערי אלומיניום חשמליים עשויים להתאים, וזאת כי הכול שאלה של משחק עם מרווחים, מקצבים ועובי של פרופילים.

שערי אלומיניום חשמליים בעיצובים מיוחדים

לצד הנאמר, טוב לדעת שניתן להשיג תוצאות הרבה יותר מיוחדות, וזאת כי כפי שכבר ציינו, חומר האלומיניום חשיל ואידאלי עבור עיבוד שבבי – משמע הוא מאפשר משחק מגוון, כך שרק צריך לחלום ובו זמנית להבין מה רצוי, מה מתאים ומה אפשרי, כאשר יש לשים לב ששומרים על שפה אחידה עם עיצוב הבית ועם עיצוב הגדר ההיקפית.

אי לכך ראוי לציין שאם רק רוצים, ניתן לשלב עבודות פרזול ועיטורים, לבחור בכל גוון רצוי (רק תתפרעו), למצוא לוחות אלומיניום שמדמים מראה טבעי של עץ, לשלב את חומר האלומיניום עם מגוון חומרים נוספים (קרי זכוכית ועץ) וכדומה. חשוב לזכור שעיצוב של שערים חשמליים מאלומיניום הוא בלתי נגמר, ועל כן תמיד מוטב לפנות לבית עסק שמאפשר לייצר את שער האלומיניום בהתאם לשורה ארוכה של דגשים אישיים, כי להיעזר בקטלוג הקיים זה נחמד, אך ליצור מתוך עולמות השראה אישיים זה כבר מרגש.

שערים לחניה מאלומיניום
שערים לחניה
שערים לחניה חשמליים מאלומיניום
שערים חשמליים מאלומיניום

תהליך צביעת שערים חשמליים מאלומיניום

בכול הנוגע לשער מאלומיניום, ראוי לציין שלא רק שהחומר אינו מחליד ועמיד בפני שיתוך, אלא אפילו הצבע אינו מתקלף – לפחות כל עוד תהליך הצביעה איכותי ומתקדם. פה אנו מבקשים להסביר שצביעה מקצועית של שערים חשמליים מאלומיניום נעשית באמצעות תהליך שקרוי "אלקטרו סטטי". תהליך זה כולל יצירה של שדה חשמלי שמתקיים בין שני האלמנטים הבאים: השער והאלקטרודה. לתוך המצב הזה מרססים חלקיקי צבע שמגיעים טעונים, עובדה שמובילה את שכבת הצבע להיצמד היטב לגוף השער. את התהליך הזה מסיימים עם אפייה מיוחדת בתנור תעשייתי, כך שמבחן התוצאה מגלה שלשיטה זו יש לא מעט יתרונות בטריטוריית האיכות – פיזור הצבע נחשב אחיד ואילו החיבור של שכבת הצבע נחשב מאוד עמיד, כך שאין חשש שבעוד חמש שנים שכבת הצבע פתאום תתקלף ותצריך הוצאה מחודשת (שכבת צבע חדשה).

היתרונות שמאחורי שערים חשמליים מאלומיניום

כיום יותר ויותר אנשים פרטיים מבקשים לשלב בין מנגנון חשמלי לבין שער האלומיניום, ופה נבקש להסביר מדוע. מדובר במנגנון שליטה נוח לתפעול שמגביר את רף השמירה על הנכס, שמאדיר את הסטטוס של הנכס, שמציע מנגנון תפעול נוח, שמעניק מענה מדויק עבור ניצול מרבי של המקום הפנוי ושמתחשב באופן אידאלי בתרחיש משתמש. כך למשל יש אנשים שמעדיפים להתקשר לשער עוד משביל הגישה ובכך לוודא שהשער יחכה להם במצב פתוח, יש אנשים שמעדיפים שהשער ינוע כלפי מעלה כיוון שיש ילדים בסביבה ועל כן מבקשים למזער עד כמה שניתן מצב של פגיעה וכדומה. לאור הדברים אין שאלה ששער חשמלי מאלומיניום מהווה בחירה אידאלית.

בטיחות מעל הכול - שער אלומיניום חשמליים

כיום עדיין יש אנשים שהמוצר שער חשמלי מעורר בהם התנגדות, וזאת כי הם זוכרים מגוון מקרים לא נעימים, כאלו שאפיינו את תחילת שנות האלפיים. עם זאת, ראוי להכיר שהזמנים התקדמו ואותן בעיות וקלות דעת שאפיינו את אותה תקופה כבר אינם חלק מהנוף, במיוחד אם פונים לחברה שמתמחה בשערי אלומיניום חשמליים ושעומדת כראוי בכל תקני הבטיחות (מכון התקנים מכתיב תקן ייעודי שהכרחי לעמוד בו). יותר מכך – בעקבות מקרים מצערים שקרו בעבר, הנהלים שנוגעים לשערים חשמליים נהיו הרבה יותר מחמירים, ועל כן אם פונים אל בית עסק שמחזיק בתעודה שמעידה על יישור קו מול סך הנהלים המחמירים, הרי שניתן להיות רגועים וליהנות משורה ארוכה של מוצרים איכותיים.

אלו שערי אלומיניום חשמליים קיימים?

אם גם אתם מבקשים לפתוח את שער הכניסה מבלי לנעול נעלי בית אפילו מבלי לקום מהספה, הרי ששער כניסה חשמלי בהחלט מהווה אופציה מבטיחה. כל שצריך לעשות זה ללחוץ על השלט, על האינטרקום, או על הטלפון הסלולרי ולבצע את הפעולה הרצויה (הזנת קוד, לחיצה על שלט רחוק, או חיוג למספר מסוים). חשוב לציין שכיום מערכות אלו נחשבות חדישות, בטוחות ומאוד יעילות, ועל כן רק נותר להבין אלו אופציות קיימות בטריטוריית שערי אלומיניום חשמליים.

להלן מספר אופציות מובילות:

 • שער חשמלי בתצורת כנף לחניה – שער זה יודע להציע כנף אחת או שתיים. במקרה זה השער נע על פני ציר, כך שהכנפיים נעות פנימה או החוצה. סוג זה יימצא כאידאלי עבור בתים פרטיים ושלל עסקים – באופן כללי עבור מקומות שבהם אין מספיק מקום שהשער ינוע לצדדים.
 •  שערי מסילה לחניה – שער זה נע על פני מסילה (לעבר הצד הנבחר). אידאלי כאשר אין מקום לשער להיפתח כלפי פנימה וכשכן יש מקום לתנועת השער לצדדים.
 •  שער הזזה קונזונלי לחניה – בדומה לשער מסילה, כך גם שער זה נע על פני מסילה, אם כי במקרה זה המסילה עילית.
 • שער הרמה לחניה – שערים אלו נעים כלפי מעלה והם לרוב יקבלו את פנינו בחניונים.
 • שער תריס לחניה – במקרה זה המנוע ממוקם בחלק העליון ואילו השער נפתח בצורת גלילה כלפי מעלה. אידאלי עבור חניונים פרטיים.

כיצד בוחרים שער חשמלי מאלומיניום לחניה?

לאחר שהבנו מה קיים ומה אפשרי, יש להבין מה רצוי ומה נחוץ עבור הבית הפרטי שלכם. בנקודה זו יש להכניס למשוואה מספר פרמטרים חשובים. כך למשל יש להבין מה תנאי השטח מכתיבים (ולו בכול הנוגע לאופציית הפתיחה), מהי המשמעות הכלכלית של כל אופציה (משמעות עכשווית ועתידית), איזו פתיחה נחשבת יותר מהירה וכמובן לאיזה אופי תפעול יותר מתחברים ברמה העיצובית והתחושתית. פה נציין שמחיר השער בין היתר תלוי בעובי החומר, בגודל השער, ברמת הגימור, בצורת החיבור (ניתן לרתך ולחלופין ניתן להיעזר בניטים) ובקיומם של אביזרים משלימים.

לאחר שבוחרים - כיצד מתקינים שערים חשמליים מאלומיניום

לאחר שבחרתם שער חשמלי מאלומיניום יש להבין כיצד מתבצע תהליך ההתקנה – תהליך חשוב ביותר ושמשפיע בצורה ישירה על איכות התוצאה. ובכן טרם מתקינים שערים חשמליים מאלומיניום אנשי מקצוע נדרשים לבצע כמה מהלכים מקדימים, ואף אין זה יהיה מוגזם להמליץ להתחשב בהצבת השער החשמלי עוד בשלבי תכנון יסודות הבית.

באופן כללי אנשי מקצוע יגיעו ליעד הרצוי על מנת להבין מהו המיקום המדויק ובו זמנית על מנת לקחת מידות (באמצעות אמצעים מתקדמים). לאחר מכן אנשי מקצוע יתכננו באופן הנדסי כל מה שנוגע לשילוב חומרים, התאמה למידות הרצויות והכנת תוכנית עבודה מלאה עבור הרכבה בשטח. לאחר ששלב זה ייעשה נהוג לייצר סקיצה עבור הלקוח ולאחר קבלת אישור יציאה לדרך עוברים לשלב הייצור ולשלב הצביעה וההתקנה בשטח. זהו? חברה מקצועית לא תעזוב לפני שתבדוק את איכות התוצאה ולפני שתעניק מספר טיפים יעילים עבור תפעול בטוח, נוח ושיסייע לשער ולמנגנון החשמלי לשמור על איכות גבוהה לאורך זמן.

מי מבקש שער חשמלי לחניה?

חשוב להבין ששערים חשמליים מאלומיניום נדרשים לא רק ע"י בעלי בתים פרטיים שחולמים לפתוח את שער המוסך מבלי לצאת מהרכב ולא רק ע"י אנשים פרטיים שמבקשים לפתוח את הדלת למכרים וחברים מבלי לצאת החוצה אל היום הגשום, אלא גם לא מעט מוסדות ובעלי עסקים בוחרים להיעזר בשערי אלומיניום חשמליים, וזאת 

בשל 3 סיבות עיקריות:

 1. נוחות תפעול שבין היתר חוסך זמן חשוב, ומעבר לכך מונעת יציאה מהרכב שלכם במיוחד בימים גשומים בחורף הקר.
 2. שער חשמלי לחניה מייצר הרתעה, כזו שמשאפשרת למחוק כל מחשבה זדונית שנוגעת לגניבה.
 3. שער חשמלי לחניה תומך בסטטוס של בית עסק מכובד. השער מעיד שאכן מדובר בבית עסק שאינו מעגל פינות.

הקשר שבין 2021 לשער חשמלי מאלומיניום

עוד רגע אותה שנה אומללה שהתחילה עם הבטחה גדולה עומדת להתחלף ופה ראוי להבי מדוע הדרישה עבור שער חשמלי מאלומיניום לחניה רק הולכת וגוברת. ובכן אין להתעלם מהעובדה שככול שהשנים חולפות אנשים מתרגלים לנוחות שהטכנולוגיה מציעה, ועל כן גם בהקשר לשערים ניתן להבין מדוע אנשים נמשכים לנוחות התפעול, אם כי פה ראוי לחדד שמעבר לעובדה שהשער נשלט מרחוק ע"י הפונקציה המועדפת, הרי שהשער מראש מבטיח שלא נתבקש לטפל בו בשל קילופי צבע, סדק או פגיעה מבנית, וזאת כי כפי שכבר ציינו, שערי אלומיניום אינם מתבלים, משמע לא צפויות הוצאות נוספות שנוגעות לתחזוקה.

הקשר בין בטיחות משקל ופעולת שער האלומיניום

חשוב להבין ששער חשמלי מאלומיניום פועל באמצעות מנוע, ועל כן ככול שהשער יותר כבד כך הסיטואציה יותר בעייתית ופה אנו מבקשים להסביר. ראשית נציין ששער קל משקל מקל על פעולת התפעול של השער, כך שבין היתר צפויות פחות תקלות טכניות. שנית, שער מאלומיניום מאפשר להיות רגועים שגם אם תצוץ תקלה, הנזק לא יהיה משמעותי באותה המידה לו השער היה עשוי מברזל – או מכל חומר שנחשב יותר כבד.

אמצעים משלימים עבור שערים חשמליים

כבר יש לכם שער איכותי מאלומיניום אבל הוא אינו חשמלי? ובכן מוטב לשקול לשלב מנוע. עם זאת, על מנת ליישם זאת על הצד הטוב ביותר נדרשים להזמין איש מקצוע שבקיא בתחום, כדי שזה יאתר את המיקום האידאלי עבור התקנת המנוע ועבור בחירת הסוג המתאים ביותר (בהתאם לגודל השער, סוג השער ותדירות השימוש בשער). כמו כן, אם אין לכם שער חשמלי מאלומיניום לחניה וקיבלתם החלטה להתקין שער שכזה, מוטב שעל הדרך תשקלו להתקין מגוון עזרים משלימים, כגון אינטרקום שמאפשר לתקשר בנוחות, או תיבת דואר שתשלים את העיצוב הרצוי.

שוקלים להתקין שער חשמלי ומחפשים חיזוקים נוספים?

כאשר עומדים לבחור שער חשמלי לחנייה אנשים רבים מכניסים את השיקול הכלכלי למשוואה, ועל כן מלבד העובדה ששער חשמלי לחניה מעניק חוזק מבני והרתעה חשובה, ולצד העובדה ששער חשמלי מאלומיניום עולה הרבה פחות מאשר שער חשמלי מברזל, הרי שגם יש להכיר בכך ששער חשמלי מאלומיניום מסייע להעלות את ערך הנכס, כך שאם תרצו יום אחד למכור את הבית תגלו שמדובר במרכיב חשוב. בנוסף, לא פעם כאשר מבקשים לבצע ביטוח על הבית וחברת הביטוח מציינת לפניה שהבית כולל שער חשמלי מאלומיניום זוכים להשיג פרמיה בתנאים יותר נוחים, וזאת כיוון שטרחתם והשקעתם במרכיב הרתעתי איכותי.

לסיכום - רכישת שער חשמלי לחניה מאלומיניום

אם גם אתם שוקלים להתקין שער חשמלי מאלומיניום, אתם עומדים להרוויח איכות לצד נוחות חיים, אך רגע לפני תעצרו להבין מה בדיוק רצוי במיוחד עבור הצרכים שלכם. יש שאלות נוספות? צרו איתנו קשר 

אהבתם? שתפו

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן