שלבים להתקנת פרגולות אלומיניום

שלבים להתקנת פרגולות אלומיניום

התקנת פרגולת אלומיניום היא דרך מצוינת להפוך כל מרחב פתוח בחצר, בגינה או במרפסת לאזור נוח ומסביר פנים. תהליך התקנת פרגולת אלומיניום דורש מומחיות, במיוחד וחשוב לפנות אל אנשי מקצוע לצורך כך.

להלן השלבים להתקנת פרגולת אלומיניום:

 מדדו את החלל

לפני שמתחילים בתהליך ההתקנה, יש למדוד את השטח בו תרצו להתקין את הפרגולה. קחו בחשבון את מידות השטח, גובה המבנה וכמה מרווח אתם צריכים כדי להבטיח שהפרגולה תוכל להתאים בצורה נכונה.

בחרו את החומרים הנכונים

לאחר שמדדתם את החלל, כדאי לרכוש את החומרים הנכונים. פרגולות אלומיניום מגיעות בגדלים ועיצובים שונים, ועליכם לבחור בצורה נכונה וחכמה את החומרים המתאימים. שימו לב כשאתם פונים אל אנשי מקצוע, שיעשו עבורכם בחירה נכונה בחומרי הייצור המתאימים.

הכינו את השטח

לאחר רכישת פרגולת האלומיניום, הגיע הזמן להכין את אזור ההתקנה. כדאי למדוד שוב את השטח, לסמן את המקום, לנקות אותו מכל פסולת ולשטח את הקרקע. הקפידו לנקות את האזור מחפצים חדים, סלעים או פסולת שעלולים להזיק למבנה.

מרכיבים את הפרגולה

השלב הבא הוא הרכבת הפרגולה. פרגולות אלומיניום דורשות הקפדה על כל ההוראות והתקנים. אם אתם עושים את זה לבד, חשוב שתלמדו כיצד להרכיב אותן ולפעול לפי ההנחיות. יש להשתמש במקדחה או במברג כדי להדק את הברגים בזמן הרכבת המבנה.

מחברים את הפרגולה לגג

אם מדובר בהתקנת פרגולה שמתחברת לגג, יש לעקוב אחר ההוראות כיצד לחבר אותה נכון. יש לבחור בחכמה את החומר בו תשתמשו להצמדת הפרגולה לגג בהתאם לסוג הגג.

אבטחו את המבנה

לאחר שהרכבתם והצמדתם את הפרגולה, חשוב לאבטח את המבנה. השתמשו בפלטה או במלט כדי להדק את הפרגולה לקרקע, וודאו שהיא יציבה ומקובעת היטב.

 הוסיפו גימורים

לאחר שהפרגולה עומדת במקומה, מגיע השלב האחרון וזוהי הוספת גימור לפרגולה. אתם יכולים לצבוע אותה בצבע הרצוי או להוסיף גפנים ופרחים כדי להפוך אותה למקום אטרקטיבי יותר. אפשר גם להוסיף רהיטים כמו ספסלים או כיסאות כדי שיהיה נוח ונעים לשהות בפרגולה.

למה דווקא פרגולה מאלומיניום?

למעשה יש מגוון אפשרויות בבנייה של פרגולה. יש את הפרגולות העשויות עץ ויש גם את הפרגולות מבטון. אז למה אנחנו ממליצים דווקא על האלומיניום? האלומיניום הוא חומר גמיש ונוח לעיבוד. הוא לא כבד כמו העץ והוא גם לא דורש מורכבות גבוהה של עבודה כמו הבטון. ניתן גם בקלות לפרק את הפרגולה שלא כמו בפרגולות בטון שם צריך לבצע ניסור פרגולות בטון או בפרגולות עץ שלא מתאימות למרפסות.

האלומיניום הוא גמיש נוח וקל ומתאים לכל מקום. כדי להתקין פרגולה מאלומיניום חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיבצעו את העבודה בצורה הכי מקצועית והכי טובה.

 

 

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן