שאלות ותשובות בנושא אלומיניום

השאלות הכי נפוצות

רבים שאולים את עצמם מה המחיר של גדרות אלומיניום? אז ככה… המחיר של גדרות אלומיניום משתנה בין חברה לחברה ונבנה בעיקר על גבי סוג החומר, דגם הגדר,אורך ורוחב הרצויים וכמות החומר, עלויות הפועלים והייצור,ואזור ההתקנה.
לכן אי אפשר לנקוב במחיר ספציפי כי כל מקרה לגופו , על מנת לדעת את המחיר המדויק ניתן לפנות אלינו ומתקין ORBAN יגיע לביתכם ויתן לכם הצעה אינדיבידואלית.

כן אנו מבצעים גם עבודות של גדרות אלומיניום בצפון וגם גדרות אלומיניום בדרום ,ובכלל אנו מגיעים לכל חלקי הארץ, ונוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר של המוצרים המתקדמים שלנו .

אכן כן, ישנם גם גדרות אלומיניום דמוי עץ ואיך זה מתבצע בעצם? בשלב הייצור אנו מבצעים סוג של "הדפסה" יותר נכון צביעה של הגדר בטקסטורה של עץ שתבחרו מהמגוון הרחב, וכך בעצם תוכלו לקבל גדרות אלומיניום דומי עץ.

האם גדרות אלומיניום הוא משהוא זול? בהשוואה לגדרות פלסטיק או ברזל המחיר יכול להיות קצת יותר גבוהה, אך לטווח האורך אין ספק שזו ההשקעה הטובה ביותר שלכם, מכיוון שגדרות אלומיניום מחזיקים לאורך שנים, הם לא מחלידים, לא צריך לצבוע אותם או לתחזק אותם בניגוד לגדרות ברזל אשר מחלידים וצריך לצבוע אותם כל כמה זמן בצבע מאוד יקר.

מה המחיר של שערים מאלומיניום? המחיר של שערים מאלומיניום נקבע קודם כל בבחירת הדגם שאותו תרצו לרכוש, גודל השער, כמות החומר שצריך על מנת לייצר את השער הזה, עלות עובדים וייצור, ואזור התקנה, לאחר שכלול של כל הפרמטרים הללו ניתן לקבל מחיר מדויק.
במידה ותרצו לקבל הצעת מחיר אתם מוזמנים לפנות אלינו ואחד מהנציגים שלנו ישמח לשלוח אליכם לבית מתקין של חברת ORBAN אשר יגיע ואבחן את הדרישות שלכם ויספק לכם הצעת מחיר מעולה!

נכון ניתן גם להתקין שער אלומיניום לחניה, אנו מייצרים מגוון שערי אלומיניום לחניה, שערים חשמליים הניתנים לפתיחה בלחיצת כפתור, שערי אלומיניום חזקים במיוחד שישמרו על הרכב שלכם באופן בטוח וגם על ביתכם. 

שערים מאלומיניום ניתן להתקין במגוון מקומות למשל אפשר להתקין שערים וגדרות אלומיניום בגינה או בחצר הביתית שלכם , שער אלומיניום מתאים למגוון מקומות וכיום זה הוא המוצר הפופולרי ביותר לשערי כניסה. 

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן