פרגולות אלומיניום תלויות

על פרגולה תלויה שמעתם?

לא מעט אנשים בוחרים להתקין פרגולות אלומיניום תלויות בכדי להשמיש את השטח החיצוני בכול שעות היממה, כאשר בין היתר יש אנשים שאצלם הרצון נובע מחיפוש אחר פתרון קבוע לסוכה השנתית ויש אנשים שאצלם הרצון נוגע להשלמת העיצוב הכללי, כך שכיום פרגולה לא רק מעלה את ערך הבית ומוסיפה היבט עיצובי, אלא היא גם מאוד פרקטיתופה ניגע באופציה מרהיבה ויעילה במיוחד  פרגולה תלויה. 

פרגולה תלויה ללא תמיכה בחלק התחתון

פרגולה תלויה אינה נזקקת לארבע רגליים ואינה זקוקה לתמיכה מהרצפה, פשוט כי היא נשענת אך ורק על קיר בודד, כך שלא רק מדובר במענה חשוב עבור מגוון מצבים שבהם לא ניתן להיעזר ברגליים תומכות (ולו כי המרפסת קטנה ואינה בנויה לשאת את משקל רגלי הפרגולה), אלא גם הנראות הכללית מרשימה ומודרנית – מקבלים צל באמצעות מינימום עזרים משלימים (נראות מינימליסטית). עם זאת, חשוב לחדד שלמרות שפרגולה תלויה מתחברת לסגנון המודרני, היא גם יודעת ליישר קו עם מגוון סגנונות נוספים  הכול שאלה של חומריות, צבעים ובחירה באלמנטים משלימים.  

סוגי החומרים וההבדלים

פרגולה תלויה יכולה להיות מעץ והיא יכולה להיות מאלומיניום ומברזל. מהם ההבדלים? ובכן ראשית נחדד שפרגולה תלויה לא פעם נעזרת בכבלים שמאפשרים לה לצוף באוויר, ועל כן חשוב שהחומר יהיה קל ככול הניתן, כך שהעומס על הקיר יהיה מינימלי, ופה האלומיניום מחזיק ביתרון משמעותי. כמו כן, יש לקחת בחשבון שלפרגולה תלויה יותר קשה להגיע בעת הצורך, ועל כן רצוי מראש לבחור בחומר שמצריך מינימום תחזוקה, משמע שוב נמצא שחומר האלומיניום מחזיק ביתרון יחסי – נחשב עמיד ביותר בפני בלאי, בלאי שנוצר בעקבות חשיפה ממושכת לשמש, לטמפרטורות קיצוניות וללחות, כך שהאלומיניום יודע לשבת בתנאי חוץ לאורך זמן ועדיין לשמור על המראה הראשוני.  

אם נבחן מה קורה אצל שתי החלופות, נמצא שחומר הגלם עץ די כבד, נוטה לדהות יחסית מהר ולרוב הצבע שלו מתקלף בתוך שנתיים שלוש, גם אם מדובר בצביעה איכותית . מה עם האופציה שנוגעת לחומר הגלם ברזל? ובכן הברזל גם כן כבד (לא אידאלי עבור מרפסת) וגם במקרה זה בלאי בהחלט מהווה בעיה  אם מבחינת עמידות ואם מבחינת נראות (קורוזיה)כמו כן, אין להתעלם מהעובדה שכל חומר גלם מציע נראות ייחודיתועל כן כל אחד צריך לבחון לאיזה מראה הוא יותר מתחבר ומהן המשמעויות מבחינת תחזוקה עתידית.  

פרגולות אלומיניום בהתאמה אישית

הרבה פעמים אנשים חושבים להתקין פרגולה רגילה, אך אז מהנדס בנייה שעובר על סך הנתונים מגלה שהמיקום המיועד אינו מתאים לפרגולה שנתמכת בעמודים, ולו כי מדובר במרפסת שאינה אמורה לשאת את משקל הרגליים. כמו כן, הרבה פעמים המקום אינו גדול דיו ועל כן אין הכרח "לבזבז" שטח פנוי על רגליים תומכות, משמע פרגולה תלויה מהווה פתרון אידאלי.  

פרגולת אלומיניום תלוית
פרגולה תלוייה
פרגולה לחניה

שלב ראשון - בחינת נתוני השטח

בכדי ליהנות מפרגולה תלויה ראשית חשוב לבחון את תקינות הקיר התומך, כאשר יש לקחת בחשבון מצבים של רוחות ערות. אי לכך טרם התחלת העבודה נהוג לערב מהנדס בניה שמתייחס לשני פרמטרים עיקריים: משקל הפרגולה שעומדת על הפרק וסך המשקל שהקיר התומך יכול לשאת מבלי לייצר סכנה. בהתאם למסקנות המהנדס תתוכנן הפרגולה התלויה, ייבחרו חומרי הגלם ויוסקו מסקנות נוספות שנוגעות להיבטים טכנים, קרי תוספת ומיקומה של הקושרת החיצונית. 

רגע לפני התקנת פרגולות אלומיניום תלויות

בחרתם את החומר הרצוי וכבר מצאתם כמה עיצובים מרשימים שבין היתר מתאימים לעיצוב הכללי של הבית? ובכן מוטב להכיר מהם השלבים הבאים. ובכן כפי שכבר ציינו פרגולה אינה עוד מוצר שקונים מן המוכן, אלא מוצר שמכינים לצד התאמה מלאה  הן מבחינת היבטים פרקטיים והן מבחינת העדפות עיצוביות, ועל כל נציגי החברה מגיעים אל בית הלקוח ולוקחים בעצמם מידות מהאזור המיועד. השלב הבא הוא הצעת מחיר והיא ניתנת בהתאם לחומריות הרצויה, העיצוב הנבחרהמיקום שעומד על הפרקמורכבות ההתקנה (יש הבדל בין פרגולה שמותקנת במרפסת לבין פרגולה שמותקנת בגינה), הגודל הכללי, זמן ההתקנה ואלמנטים משלימים  

שלבי התקנת פרגולה תלויה

כל סוג של פרגולה מותקנת באופן מעט שונה, אך באופן כללי כל עוד מדובר בפרגולה מאלומיניום, נציין שהיא מצריכה שימוש בברגים ייעודיים, כאשר לא פעם כבלי פלדה או תושבות ייעודיות מהוות עיגון חשוב – תלוי במיקום ההתקנה ובגודל של הפרגולה.  

מה תמצאו אצלנו?

אצלנו תמצאו פרגולות שנתמכות בעמודים פרגולות אלומיניום ,וכמובן שגם פרגולות אלומיניום תלויות. יש פרגולות שמיועדות לחניות והן מעניקות הצללה חשובה לרכב, יש פרגולות מעוצבות עבור הגינה, יש פרגולות שמאפשרות לשבת במרפסת בכול שעה רצויה וכדומה, כאשר כל הפרגולות עשויות מאלומיניום איכותי, מתוכננות בקפידה ובהתאם לתקנים המחמירים ביותר. בנוסף, ההתקנה מבוצעת ע"י צוות מומחה וקיימים שלל עיצובים מרשימים, כולל קשת רחבה של צבעים עמידים. מכאן שאם מחפשים פתרון מעוצב, איכותי, ייחודיעמיד לאורך זמן ושעונה בדיוק על הצורך והחזון  אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום 

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן