מדרגות

מדרגות ומעקות

חברת אורבן מתמחה בייצור והתקנה של מדרגות מתכת וגם מעקות מסוגים שונים, תוך הקפדה על נהלי בטיחות ובקרת איכות מוצרי החברה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש. אם אתם מחפשים מדרגות מעוצבות לבית, מדרגות חוץ או מדרגות פנים, הגעתם למקום הנכון. אנו מתמחים בעבודה עם ברזל וסוגי מתכת אחרים ויודעים לייצר מדרגות פנים מעוצבות בהתאמה אישית לפי איזה דגם או רעיון שתבחרו – מדרגות לולייניות, מדרגות מרחפות, צפות או מדרגות מתקפלות, מדרגות כניסה לבית או מדרגות חוץ מברזל, נוכל לספק לכם מדרגות מעוצבות מכל סוג ולפי איזה צורך שתרצו.
כמו כן אנו מייצרים מגוון מוצרים מתקדמים משני המתכות ברזל, ואלומיניום, בזכות המתכות הללו אנו יודעים לייצר ולהתקין מגוון רחב של מוצרים, בעת הזמנה לעבודות מדרגות אנו שואלים האם מדובר במדרגות למרתף, במידה וכן אנו מציעים לכם גם חצר אנגלית אשר תגרום למרתף שלכם לקבל יותר אור שמש ואוויר.

כדי לייצר מדרגות מתכת באיכות גבוהה, וזה לא משנה באיזה סוג מתכת משתמשים לצורך ייצור המדרגות, חייבים לעמוד בכמה תכונות בסיסיות שמהוות תנאי הכרחי לייצור מדרגות פנים או מדרגות חוץ מכל סוג. התכונה הראשונה שחייבת להיות זו יכולת המדרגות לעמוד בלחץ, כך שבכל מקרה שיהיה כאשר משהו נופל על המדרגות ומפעיל לחץ – תהיה למדרגות יכולת עמידות איתנה מבלי להעמיד את מי שנמצא עליהן בסכנה. התכונה השניה שחייבת להיות זו יכולת הכיפוף של המדרגות, דבר שימנע שבירה במצבי לחץ קיצוניים ויאפשר למדרגות להישאר מקשה אחת בתנאי חירום לא סטנדרטיים. מעבר לתכונות הללו, בעת ייצור מדרגות ברזל או מדרגות מתכת מסוגים אחרים, צריך לשים דגש חשוב על אופן ביצוע עבודות הריתוך, המשמש לצורך חיבור החלקים שמרכיבים את המדרגות ואף לצורך חיבור המדרגות לתשתית הבית בו הן מותקנות. למשל אם תרצו מדרגות כניסה המדרגות יצטרכו "לשבת" בצורה מושלמת ולהתחבר לשביל כניסה כך שמי שיכנס לבית יכנס בצורה חלקה פשוט יעלה במדרגות יפתח את שער מאלומיניום שמלפניו וימשיך לכיוון הבית בבטחה.

מדרגות ברזל

חומרי הגלם הם אלו שיקבעו את האיכות הסופית של מדרגות ברזל לבית או לכל מקום אחר. עבודה עם ברזל מצריכה ציוד טכני מתקדם, ומיומנות בשלבי התהליך שהברזל עובר כדי שבסופו של דבר הוא יהפוך למדרגות. פעמים רבות כשאומרים מדרגות ברזל, מתכוונים לתערובת של כמה סוגי מתכות ולא שימוש בברזל טהור בלבד, התערובת תעניק לברזל תכונות מסוימות שיהפכו אותו לחומר גלם איכותי עבור מדרגות חוץ או מדרגות פנים לבית. כדי להפיק ברזל, צריך לבצע תהליך של היתוך לעפרת ברזל, ממנה יתקבל החומר הגולמי של המתכת ברזל. לכל מתכת יש את העופרת שממנה מייצרים את אותו סוג מתכת, ומבלי להיכנס לתהליך הכימי שעוברת המתכת בשלבי הפקתה, נסביר ששילוב של מתכות מסוגים שונים כגון אבץ, פלדה, ברונזה ועוד, יגרום לתוצר הסופי לעמוד בתנאים מסוימים שיאפשרו ייצור מדרגות ברזל באיכות גבוהה.

מדרגות חוץ

כל אלמנט שנמצא במעטפת הבית החיצונית משפיע רבות על הרושם שהבית יוצר כלפי חוץ. שערים וגדרות אמנם לוקחים את מרכז הפוקוס ולהם יש את ההשפעה הגדולה ביותר, אך אין ספק שגם מדרגות חוץ משפיעות באופן ניכר על עיצוב הבית וצריך להשקיע בהן לא פחות כדי לגרום למראה משודרג ומרשים של חזית הבית כלפי חוץ. האופן האדריכלי שבו ישתלבו מדרגות חוץ יכול ליצור פשטות או תחכום, תחושה של שילוב עם הנוף הפתוח או סגירה של מתחם מסוים בחצר, בהתאם למה שתחליטו שנכון עבור השטח כדי לתרום לאווירה שתרצו לייצר. מדרגות ספירלה יקשרו בין המפלסים ויצרו תחושה של מעגליות שסוגרת מתחם מצומצם לטובת גרם המדרגות, בעוד שמדרגות מרחפות יאפשרו שמירה על נוף פתוח ותחושה של חדשנות, אתם תבחרו איזה מדרגות חוץ מתאימות לכם ואנחנו נהפוך את הרעיון למציאות נוכחת וקיימת.

מדרגות פנים

מאחר ותפקידן העיקרי של מדרגות פנים זה לקשר בין קומות הבית שנמצאות בגבהים שונים, לפעמים אחת מעל השניה ולפעמים באופן מדורג של חצאי מפלסים, הנוכחות שלהן בולטת במיוחד. גם אם מדובר במדרגות מרחפות, שתופסות פחות מקום בעין, את תשומת הלב שהן ימשכו יהיה קשה לנטרל ובכל מקרה מדרגות פנים ישפיעו תמיד על עיצוב הבית והמראה הכללי שנוצר בו. עיצוב מדרגות פנים יכול לשלב כמה צבעים או כמה סוגי מתכות, שילוב בין מדרגות ברזל עם חיבורי אלמנטים בצבע אלומיניום או שילוב בין מדרגות לולייניות בחיפוי זכוכית ועץ, איך שלא נסתכל על זה המדרגות יהיו אלמנט מרכזי ובולט בתוך הבית ותמיד תהיה להן השפעה גדולה על המראה והאווירה. חברת אורבן מתמחה בייצור מדרגות מעוצבות לפנים הבית, בואו להתרשם מקטלוג הדגמים שלנו ואם תרצו אפשר גם לייצר דגם מיוחד בהתאמה אישית.

שירות לקוחות

תכנון מדרגות מעוצבות יתחיל בפגישת היכרות, בה נתאם ציפיות וניישר קו בין הרצוי למצוי. כל רעיון שתרצו אפשר ליישם ולבצע, אך לרוב מגבלות תקציב יאלצו אתכם להתיישר בהתאם למציאות ולקבל החלטות שיהיו מעט שונות ממה שרציתם בהתחלה. התפקיד שלנו זה לעשות כל מה שאפשר כדי שתוכלו לקבל בדיוק את הדגם שאתם רוצים, לכן הצוות המקצועי שלנו ימצא עבורכם פתרונות יצירתיים שיעזרו לנו להגיע אל המוצר המושלם 

בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם, בנה מלאה של כל היתרונות והחסרונות שכל החלטה שתקבלו טומנת בחובה. עיצוב מדרגות בתוך הבית זו משימה שמצריכה הרבה יותר מיכולת לייצר מדרגות לבית, צריך גם להבין את האנשים שגרים בבית ואת כל הפרטים הקטנים שמאפיינים אותם – צריך להבין בעיצוב. אורבן מתמחים בייצור מדרגות מעוצבות לפי איזה דגם או סגנון שתבחרו.

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן