יתרונות של מתכת האלומיניום בשערים שלנו

שערים מאלומיניום
לבעלי הבתים הפרטים אחד הדברים החשובים הוא שער הכניסה, שער הכניסה הוא סוג של "מגן" ביתנו אשר ימנע מאנשים לא רצויים להיכנס לביתנו ללא רשות. בתקופה זו של מגפת הקורונה שיעור הפריצות לבתים עלה באופן משמעותי ,דבר זה מחייב אותנו לבדוק שאכן השער של ביתנו הוא איכותי חזק ועמיד, ובמידה ואין לכם שער כזה איך תוכלו לבחור שער איכותי כזה שיספק את "העבודה", עשינו עבורכם את העבודת חקר..

סוגי השערים

ישנם כמה סוגי שערים שהעיקריים הם
  • שער מברזל
  • שערים מאלומיניום
  • שער פלסטיק דחוס
  • שער מעץ
וזה הם בחירתנו לפי סדר יורד

בחירה מספר 4 שער מפלסטיק

שער מפלסטיק הוא הבחירה האחרונה שלנו, שער מפלסטיק הוא שער שבדרך כלל זול יותר משמעותית, אך שער מפלסטיק לא חזק, בכל אופן לא לאורך זמן. אם הזמן והשמש היוקדת הפלסטיק נחלש "ומתפוצץ" ונשבר לאט לאט, מעבר לכך פלסטיק זה הוא לא חומר חזק במיוחד וניתן לשבור אותו דיי בקלות , בהחלט זו בחירה שמתאימה אולי לאזור פנימי של הבית ולא כשער כניסה שאמור לשמש כשער בטיחון.  

בחירה מספר 3 – שער מעץ

בעבר וגם אפילו היום המון אנשים בעיקר חובבי העץ מעדיפים שער מעץ, אין ספק ששער מעץ שבנוי היטב יודע לספק הגנה לביתנו אך העץ דורש טיפול ותחזוקה שעולה לנו כסף, כתוצאה מהשמש העץ נוהג להתקלף אז חשוב לצפות אותו בצבע "לזור" שעולה לא מעט כסף, בנוסף העץ הוא חומר דליק . לסיכום מי שאוהב עץ ומוכן להוציא כסף עבור תחזוקה כל זמן מה ,שער מעץ יכול להיות פתרון עבורו.  

בחירה מספר 2- שער מברזל

שער מברזל הוא שער חזק! ועמיד! ואין ספק שהוא מספק את המטרה שלנו שזה הגנה על הבית ויכול לשמש בגאווה כשער כניסה החסרון הוא ששער מברזל נוהג להחליד כתוצאה מגשם ומזג אוויר סוער, בנוסף, בקיץ הצבע נוהג להתקלף מה שדורש מאיתנו תחזוקה קבועה לשער וקניית צבע מיוחד בפני הגנת גשם וקרני UV. אז גם כאן השער מספק הגנה במידה והוא מתוחזק היטב, אך התחזוקה שלו תעלה לנו כסף רב.  

בחירה מספר 1- שער מאלומיניום הבחירה האולטמטיבית

אז הבחירה שלנו היא שער מאלומיניום! אין ספק שזה השער המנצח, שער מאלומיניום הוא שער קל אך חזק! השער עמיד בפני מזגי האוויר השונים לא מחליד! והצבע לא מתקלף! תוכלו לבחור מבין מבחר רחב של דגמים ומגוון סגנונות , מעבר לכך תוכלו לצבוע את השער באיזה צבע שתבחרו , הצביעה נעשת בתנור על ידי תהליך אלקטרו סטטי מה שמבטיח את "הדבקות" הצבע לאלומיניום באופן חזק ביותר ועמיד לאורך שנים רבות! שערים מאלומיניום לא דורשים תחזוקה ולא הוצאה של כסף! אלו הם שערים חזקים ועמידים שמספקים הגנה בשיא הסטייל. כל מה שעליכם לעשות במקסימום זה לנקות את האבק.

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן