חיפוי קירות בסרגלי אלומיניום

חיפוי קירות בסרגלי אלומיניום – חיפוי קירות חוץ בחומר אלומיניום יודע להניע משחק עיצובי נרחב ומעניין, כאשר אחת השיטות היותר נפוצות ומרשימות היא שימוש בסרגלי אלומיניום. מדובר בפרופילים מאלומיניום שמוצבים האחד לצד השני באופן שמשחק עם מרווחים. מכאן שניתן לחפות קיר שלם ועדיין התחושה תהיה אוורירית וקלילה, עובדה שמובילה רבים שמחפשים ליצור רושם ושמעריכים את איכויות החומר להתקין על גבי מבנה כזה או אחר סרגלי אלומיניום.  

חיפוי קירות שמייצר עיצובים מגוונים

חשוב להבין שגם בנישה כביכול צרה מעין זו, עדיין ניתן למצוא אינספור עיצובים. סרגלי אלומיניום מאפשרים לחפות קירות בסטייל, כאשר ניתן לשחק עם עובי, אורך ורוחב הפרופיל, וכמובן שגם ניתן לשחק עם הקונסטרוקציה ועם מנעד נרחב של צבעים, כאשר אפילו אפשרי לייצר פרופילים שמדמים מראה טבעי של עץ. מכאן שמאוד תלוי מה מחפשים ומה מכתיבים העיצוב והאווירה של הסביבה הקרובה.

חיפוי קירות בסרגלי אלומיניום - יישום שמאפשר הסרה נוחה

על מנת להיעזר בתרומה העיצובית והפרקטית שמעניק חיפוי קירות חוץ בסרגלי אלומיניום, יש להכין קונסטרוקציה ייעודית ישירות על גבי המבנה, קונסטרוקציה שמאפשרת סוג של "הקלקה". פעולה זו בין היתר מאפשרת התקנה מאוד בטוחה והיא נחשבת נוחה ליישום. עוד ראוי לקחת בחשבון, שבאמצעות ההקלקה, בעת הצורך פעולת ההסרה תהיה פשוטה, כך שאפילו אין צורך לגעת בקיר המקורי של המבנה. כך למשל אם מבקשים לרענן את המראה הקיים, ניתן להזמין סרגל אלומיניום בצבע אחר, למשל צהוב, ולהציב אותו במקום הסרגל המוסר. באופן שכזה פתאום סך המופע מתרענן ונראה הרבה יותר מושקע.

סרגלי אלומיניום - בחוץ וגם בפנים

אוהבים את הנראות ומחפשים רעיון כיצד להרוויח מהאלמנט הכה מרשים ופרקטי? ובכן ניתן לחפות קיר נבחר של בית פרטי, ניתן לחפות את כל המחסן, ניתן לחפות מבני ענק, ניתן לחפות את פינת הסתרה של הפח ואפילו ניתן להכניס את המוטיב הביתה, ולו עבור חדרים רטובים. מחפשים רעיון? תתחילו לדמיין כיצד תיראה המקלחת אם תבצעו חיפוי קירות באלומיניום. אז כן, יש אינספור אפשרויות, רק צריך מקום מקצועי שיודע להגשים חלומות.

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן