חיפוי אלוקובונד פח אלומיניום

חיפוי אלוקובונד פח אלומיניום

חיפוי אלוקובונד פח אלומיניום – כיום ניתן לשמוע רבות אודות חיפוי אלוקובונד, ואף ניתן למצוא אינספור מבנים שמתהדרים בחזיתות שמחופות בחומר, אם כי לא רבים באמת מבינים מדוע מדובר בפתרון כה אידאלי, ועל כן אתם מוזמנים ליישר קו. ובכן אלוקובונד הוא לוח אלומיניום מרובד, כלומר לוח אלומיניום שעשוי מכמה שכבות והוא מראש מיועד עבור פתרונות חיפוי (ואף עבור משטחי פרסום הוא נחשב אידאלי). מדובר במשטח שנחשב חזק, במשטח שאינו שביר (אך שכן ניתן לכיפוף), במשטח שיודע להגיע במגוון נרחב של צבעים וכיוון שהחומר עצמו הוא אלומיניום, אלוקובונד גם ידוע כמאוד עמיד בתנאי חוץ.

היתרון היחסי של חיפוי אלוקובונד

ציינו שאלוקובונד בנוי מאלומיניום מרובד, ופה נסביר שהוא מכיל 2 שכבות אלומיניום שבאמצע מכילות פוליטילן דחוס – חומר שמעניק לסך התוצאה את אותו חוזק מרשים. מדוע אם כן פתרון זה הרבה פעמים נמצא אידאלי וגובר על מגוון חלופות אחרות? ובכן המשקל נמוך, החומר עמיד, אין צורך בתחזוקה (חומר האלומיניום אינו מחליד או מושפע ממזג האוויר) ובנוסף לכל אלוקובונד מעניק בידוד טוב – במיוחד בידוד תרמי ובידוד אקוסטי (ולו מפני רעש הגשם הניתך על הקירות).

אלוקובונד - חיפוי אידאלי עבור כל צורך

כיוון שמדובר בפתרון כה אידאלי, ניתן למצוא שימוש רב בפתרון חיפוי אלוקובונד פח אלומיניום. החומר מסייע לחפות מבנים שלמים, משרדים ואף בתחום התעשייה האלוקובונד נהנה מנוכחות רבה. מדובר בתוספת עיצובית, מדובר ביכולת לייצר אינספור נישות ובאופן כללי מדובר ביכולת להשיג מענה מדויק ומרשים. מה עוד? האלוקובונד הוא חומר יחסית זול וקל להתקין ולהסיר אותו.

עיבוד מדויק ומהיר - חיפוי אלוקובונד פח אלומיניום

לאור כל זאת נציין שאם מחפשים לשפץ מבנה, לסגור עיצוב, או להעניק למבנה שכבת הגנה (ועל הדרך ליהנות מבידוד רעשים וטמפרטורה), הרי שמדובר בחומר אידאלי. פה נציין שבנוסף לכל גם העיבוד פשוט ומהיר, כך שאין צורך לחכות הרבה מרגע ההזמנה ועד מועד ההרכבה בשטח, וזאת בזכות עיבוד שמתבצע ע"י מכונת CNC (מכונה שידועה ביכולת להגיע לרמת דיוק מאוד גבוהה). אז בין אם שמעתם על חיפוי ACP ובין אם שמעתם על חיפוי אלומיניום מורכב, יש להבין שבשני המקרים מתכוונים לחיפוי אלוקובונד פח אלומיניום ובשני המקרים מדובר בפתרון מומלץ – הן בתחום התעשייה והן בתחום האדריכלות.

לכל שאלה אנו מזמינים אותם להשאיר פרטים בדף צור קשר ואחד מנציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן