חיפוי אלומיניום דמוי עץ

אלומיניום דמוי עץ

חיפוי אלומיניום דמוי עץ – כבר כמה שנים שיש שחקן חדש בזירה העיצובית. כבר כמה שנים שאנשים יודעים שאם הם מבקשים לטפל במראה המיושן של הקירות, שאם הם מחפשים עיצוב מודרני ומרשים, שאם הם מבקשים להוסיף מקטע חיצוני שמייצר רושם רב, או אם הם פשוט מבקשים לייצר הסתרה, הרי שהם יכולים להיעזר בחיפוי אלומיניום, ואף בחיפוי אלומיניום שמדמה מראה טבעי של עץ, כך שזוכים ליהנות הן מאיכויות החומר והן מהמראה הכפרי  המיטב של שני העולמות.  

מעלים את ערך המבנה עם חיפוי אלומיניום דמוי עץ

חשוב להבין שפתרון של חיפוי אלומיניום דמוי עץ לא רק הופך כל הבית להרבה יותר מרשים, מעלה את ערכו וסוגר את האמירה העיצובית הרצויה, אלא בין היתר מדובר במגוון פתרונות פרקטיים, ועל כן גם אם בוחרים להתקין חיפוי אלומיניום שמדמה עץ טבעי, טוב לדעת שעל הדרך נהנים מבידוד אקוסטי ותרמי. בנקודה זו רבים עשויים לשאול מדוע לא להתקין חיפוי שעשוי מעץ אמתי, ופה ניגש להסביר שאין מה להשוות. לא מבחינת נראות ולא מבחינת החוסר בהשתעבדות, ופה ניגש להסביר.

כל הסיבות לבחור בחיפוי אלומיניום שמדמה עץ טבעי

לעומת קורות עץ, פרופילים מאלומיניום הרבה יותר קלים, כך שההתקנה הרבה יותר בטוחה ונוחה. מה עוד? לעומת קורות עץ, חומר האלומיניום יודע להציע הרבה יותר משחק עיצובי, כלומר אין חובה לשמור על צורת הפרופילים הישרים, אלא ניתן לשחק עם לוחות ובאופן כללי להטמיע אין ספור רעיונות ורצונות עיצוביים. בנוסף, לעומת קורות עץפרופילים מאלומיניום אינם מצריכים שום תחזוקה. לא בעוד שנתיים ולא בעוד 10 שנים, וזאת כי כל עוד מדובר באלומיניום מסוג איכותי שעבר צביעה ברמה גבוהה, הרי שהמראה הרצוי נשארמשמע בין היתר מדובר בהוצאה חד פעמית. 

איזה צבעים יש לחיפוי אלומיניום דמוי עץ

כמו שאנו יודעים לעץ ישנם הבה מאוד גוונים וצבעים שונים, כאשר רוצים לבצע חיפוי אלומיניום דמוי עץ אנו נציג בפניכם מגוון רחב של צבעי עץ אפשריים עבור חיפוי האלומיניום דמוי העץ שתבחרו.
תוכלו להתאים את הצבע עץ שתרצו על פי מגוון פרמטרים של עיצוב מודרני, חיפוי אלומיניום דמוי עץ בעל יתרונות עצומים מול העץ עצמו במיוחד כשמדובר בתחזוקה ועמידות לאורך שנים.

חיפוי דמוי עץ מאלומיניום - אינספור עיצובים מרשימים

לבסוף נציין שטעות לחשוב שאותו חיפוי אלומיניום דמוי עץ פרקט מתאים רק עבור בתים בעלי סגנון כפרי, וזאת כי כיום הסגנון המודרני גם יודע להכיל מראה של עץ, במיוחד אם מחפשים לייצר מראה כמה שיותר יוקרתי. לאור כל זאת נסכם שבין אם מבקשים לחפות קיר של מבנה ובין אם מבקשים לחפות רק מסתור של פח, הרי שיש להתחיל להבין איזה משחק עיצובי מחפשים, תוכלו תמיד לבדוק מבחינה עיצובית את השיטה חיפוי קירות בסרגלי אלומיניום.

היה לכם מעניין? שתפו..

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן