אודות

מי אנחנו?

יש לנו כלל ברזל - שאין כללי ברזל !

את תחילת הדרך עשינו כעסק בוטיק קטן, עם תשוקה עצומה ליצירת עיצובים בברזל ואלומיניום. נפחות ברזל ועבודה עם סוגי מתכות שונים, מצריכה דיוק ועדינות שאפשר לקבל רק בעבודת יד מוקפדת ואישית, כמעשה יצירה בידיו של אומן. לאור הביקוש שהלך וגבר, בשנת 2003 פתחנו מסגרייה והתחלנו להציע את שירותינו לביצוע עבודות ברזל ואלומיניום גם לבתים פרטיים. קצב העבודה במגזר הפרטי המשיך לעלות באופן מתמיד, אך דבר אחד היה לנו ברור – עלינו לשמור תמיד על יצירה מדויקת ועדינה, באותה רמת גימור שסיפקנו בתחילת הדרך. לפי התפיסה שלנו כל עבודה היא יצירת אומנות של ממש, לכן פיתחנו טכנולוגיות ושיטות עבודה שיאפשרו לנו לייצר מוצרים באיכות גבוהה וגימור מדויק של עבודת יד, בקצב עשייה שמאפשר מענה רחב לקהל לקוחותינו שהולך וגדל כל הזמן.

מעצבים איכות באלומניום וברזל

חברתנו פרגולה ישראלית מספקת שערים וגדרות, פרגולות ומעקות מאלומיניום תוך מתן דגש על שירות מעטפת יוצא דופן ואחריות מלאה על המוצרים.
אנו מחזיקים בניסיון רב בייצור שערים, גדרות, פרגולות והתקנתם. האלומיניום הוא החבר הטוב ביותר שלנו כבר 15 שנה. אנו מעריכים את יכולות העיצוב המתאפשרים לנו באלומיניום, העמידות לאורך זמן והקלילות שהופכת את תהליך ההתקנה לנוח ואפשרי בכל סביבה.
המוצרים שאנו מספקים הינם ברמה הגבוהה ביותר. האלומיניום שבו אנו משתמשים, הוא מהמותגים המובילים בשוק מתכות האלומיניום. לדעתנו, תהליך הייצור המוקפד משתלם, משום שהוא מאפשר לנו לתת אחריות מלאה על כל המוצרים. תהליך ההתקנה גם הוא נעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים, אשר מכירים את אופן ההתקנה הן בפן הטכני והן בפן הבטיחותי. אנו כחברה, מתחייבים להביא לכל לקוחותינו את הפתרונות החדשים ביותר בתחום האלומיניום הן בפן העיצובי והן בגדלים, מידות והתאמה לסביבה שונה. 
חשוב לנו להדגיש, מתכת האלומיניום מאפשרת לנו גמישות ונוחות, אך באותה מידה היא מאפשרת גם לכם. חשבתם על עיצוב אחר? העיצובים הקיימים לא מספקים אתכם? אנו מחזיקים מהנדסים ואדריכלים בדיוק למטרה הזו.  
יחד אתם, תוכלו להבין מהו העיצוב האהוב עליכם, לקבל תרשים מדוייק כיצד הוא יראה בפועל וכיצד יהיה ניתן ליצור אותו בסביבה שלכם בהתאמה אישית. 

חברת פרגולה ישראלית - שירותי לקוחות

חשוב לנו להיות הטובים ביותר בדיוק כפי שחשוב לכם לקבל מוצר מצויין. השאיפה המשותפת שלנו למצוינות יוצרת את שירות הלקוחות והצורה שבה אנו עובדים אצל הלקוח. תהליך העבודה מתבצע בצורה נקייה, במהירות וביעילות.
לסיום, אם אתם חושבים על פתרון גידור לטווח ארוך, אשר יספק לכם בנוסף, התאמה אישית, עבודה נקייה וזריזה, אחריות מלאה על המוצרים נשמח להציע לכם את שירותנו ולהפוך את הסביבה שלכם ליפה ונעימה יותר. 

המוטו שלנו

השותפים שלנו

שירות ובטיחות – מעל הכל

בקרת איכות לפני גימור המוצר

כל לקוח מגיע עם רעיון או כיוון כללי לגבי המוצר שהוא רוצה לקבל. הפער בין רצון הלקוח ובין המוצר הסופי שמתקבל בשטח, יכול לגרום לתחושת חוסר שביעות רצון ואכזבה מצד הלקוח. כדי למנוע אי הבנות וחוסר תיאום ציפיות, הפרויקט יעבור פיקוח צמוד של מנהל בקרת איכות לאורך כל תהליך העבודה. חשוב לנו שתדעו את כל האפשרויות שעומדות בפניכם,שתכירו את החסרונות ואת היתרונות בכל בחירה שאתם עושים.

וברגע שסיימנו לאפיין את המוצר והוא נשלח לייצור – הוא יהיה בדיוק הדבר שלו אתם מצפים, בלי פער בין הרצוי למצוי.חלקי המוצר יעברו בקרת איכות לפני שהם נשלחים לצביעה בתנור וגימור של כל הפינישים האחרונים, בקרה שתכלול בדיקת עמידות וחוזק, התאמה לתשתית המיועדת למוצר ותיאום מול הלקוח וצוות ההתקנה שיגיע לבית הלקוח להרכבת חלקי המוצר לאחר שנסתיים שלב הצביעה והגימור הסופי.

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם

דילוג לתוכן